Gönderen Konu: EN GÜZEL NİCK YARIŞMASI ( 1.ci seçilen nick portalda yayınlanacaktır)  (Okunma sayısı 7844 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı undabah

• Süper Moderatör
  • TURBO
    • tipundabah
  • *Adı soyadı : Hakan
  • *Meslek: Şoför
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Gökyüzü Mavisi
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1997
  • Yakıt Türü: LPG
Harbi yav iyi vaad verin ben bile atarım oyu size

Çevrimdışı tipocu_60

• Member
  • TURBO
    • tipocu_60 - 1997 TİPO SLX 1.6 MPİ İE / GÖKYÜZÜ MAVİSİ
  • *Adı soyadı : Ulaş Can
  • *Meslek: Maliyeci-Kedici Sx Pilotu
  • Araç Modeli: Tipo SX
  • Araç Rengi: Kristal Mavi
  • Lpg Markası : Zavoli
  • Model Yılı: 1996
ben oyumu anTİPOrche ye kullandım bence anlamlı :)  :D

dangerous161blue

• Ziyaretçi
bende janjan diyorum :heyy:

baasskkaan

• Ziyaretçi
foruma millete hayırlı ugurlu olsun :bayrak2:

Çevrimdışı Mert Şahin

• 4. Vites
  • *Adı soyadı : Mert
  • *Meslek: Öğrenci
  • Araç Modeli: Diğer
  • Model Yılı: 1999
Kullandık bakalım :hey:

ates03475

• Ziyaretçi
bu gırgıra ben de katılsam diyorum.

ates03475

a         =  1.ismimin baş harfi (ahmed)
te        =  tempra yı
s         =  seviyorum
0 (sıfır) =  bu kadar güzel bi arabayı sıfır üretmediği için tofaş a verdiğim puan.
34       =  yaşadığım yer.
75       =  doğum tarihim.

bakalım kim kazanacak.
haydi hayırlısı...

bu yarışmaya katılmak istediğimi gördüğünüz bu mesajla yazmıştım ama dikkate alınmamış.bu yanlışı yapan arkadaşa cezası verilene kadar protesto ediyorum :hıh: :kötü: :merdane:

Çevrimdışı sadık ablak

• TURBO
  • sadık /ankara -30
  • *Adı soyadı : SADIK
  • *Meslek: SMMM ADAYI
  • Araç Markası: Diğer
  • Yakıt Türü: Benzin

ates03475

te        =  tempra yı
s         =  seviyorum
0 (sıfır) =  bu kadar güzel bi arabayı sıfır üretmediği için tofaş a verdiğim puan.

bakalım kim kazanacak.
haydi hayırlısı...

bu yarışmaya katılmak istediğimi gördüğünüz bu mesajla yazmıştım ama dikkate alınmamış.bu yanlışı yapan arkadaşa cezası verilene kadar protesto ediyorum :hıh: :kötü: :merdane:

çok özür gerçektende gözden kaçmış olmalı
hemen ekliyorum  ()
LÜTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ

FORUM KURALLARI

Çevrimdışı Mustafa Bayrak

• 6. Vites
  • ռε ოսէlս тüRкüм ժﻨկεռε...
    • MY PEUGEOT GARAGE
  • *Adı soyadı : Mustafa BAYRAK
  • *Meslek: Türk Telekom Kurumsal
  • Araç Rengi: siyah/207 Premium
  • Model Yılı: 2008
yaw keske birileride bana  oy atsa :(    kız:  kız:  :mm:  :hıh:

Çevrimdışı Hakkı Özcan

• Team OPEL
  • 6. Vites
  • Vectra Sport ™
    • ANTİPORSCHE - OPEL VECTRA GLS 2.0 16V - BEYAZ
  • *Adı soyadı : Hakkı
  • Araç Markası: Opel
  • Araç Modeli: Vectra
  • Araç Rengi: Gümüş Gri
  • Model Yılı: 1998
Arkadaşlar salı günü oylama bitiyor  :s16:

ates03475

• Ziyaretçi

ates03475

te        =  tempra yı
s         =  seviyorum

bakalım kim kazanacak.
haydi hayırlısı...

çok özür gerçektende gözden kaçmış olmalı
hemen ekliyorum  ()

sadık kardeş mesele değil eklenip eklenmemek ben bu siteye sırf arkadaşlık olsun diye takılıyorum yoksa işim gücüm var bir sürü.burda amaç kim napmış hangi arkadaşın sorunu var nasıl hallolmuş.Hiç tanımadığım efe kardeş işinden olunca ne kadar üzülmüştüm yeni işe girincede o kadar sevindim mesela.ama sizler bu sitenin sahipleri olarak her yazılanı günü gününe okuyamazsanız bile bir gün sonra okumalısınız kalp kırıldımı tamiri zor olur.yoksa 1. olsan nolur sonuncu olsan nolur ama mesele dostluk olsun gırgır olsun.
yinede herkese selam olsun.

Çevrimdışı undabah

• Süper Moderatör
  • TURBO
    • tipundabah
  • *Adı soyadı : Hakan
  • *Meslek: Şoför
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Model Yılı: 1997

Çevrimdışı Hakkı Özcan

• Team OPEL
  • 6. Vites
  • Vectra Sport ™
Hadi arkadaşlar son 2 gün oy kullanmayan kalmasın  :hey:

Çevrimdışı janjan

• Süper Moderatör
  • N O S
  • JANJ@N
  • *Adı soyadı : Emre
  • *Meslek: Graphic Designer
  • Araç Markası: Tiburon
  • Araç Modeli: FX coupe
  • Araç Rengi: Kırmızı
  • Lpg Markası : MTM-kit
  • Model Yılı: 2007
jan jan jan  :s2:

Çevrimdışı janjan

• Süper Moderatör
  • N O S
  • JANJ@N
seçim süresince miting yapmak yasak atın şunu dışarı  kız:

punisher23

• Ziyaretçi
bu aralar birşeyler oluyr dünyamda bikaç şeyi kafama takmışım sormaa..üstümün başımın kusuruna bakmaa sensizliğe henüz alışamadım

EN GÜZEL MSN LİNKİ
OFF OFFF :kötü: ;(( :mm: :( ;(
« Son Düzenleme: 06.Eyl.2009 15:31:27 Gönderen: punisher23 »

punisher23

• Ziyaretçi
janissary_was_reborn_in-1991

Çevrimdışı Hakkı Özcan

• Team OPEL
  • 6. Vites
  • Vectra Sport ™
Hakkı milleti isyana teşvik ettirme saymam yarışmayı sana 10 oy da fark atarım

Ben sitemizin bana olan desteğine sonsuza denk güveniorum  :ok: Sizlerden tam destek beklior bu zorlu yarışta 10 fark atarım diyenleri geçmek istiyorum  :cc: :cc: :cc:

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
    • 1998 Tipo SLX MPİ - Gökyüzü Mavisi
  • *Adı soyadı : Mesut
  • Araç Modeli: Bravo SX
  • Araç Rengi: Buz Gri
  • Lpg Markası : Düp Yok
  • Model Yılı: 2001
jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan
Volkswagen California

Çevrimdışı Hakkı Özcan

• Team OPEL
  • 6. Vites
  • Vectra Sport ™

Ben sitemizin bana olan desteğine sonsuza denk güveniorum  :ok: Sizlerden tam destek beklior bu zorlu yarışta 10 fark atarım diyenleri geçmek istiyorum  :cc: :cc: :cc:

şu an bir adım öndeyim  :hıh: :hadi:

:hıh: Bileydim kullanmazdım sana oyumu

Çevrimdışı janjan

• Süper Moderatör
  • N O S
  • JANJ@N
jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan jan

ilalglaser duy bunları :s2:

Çevrimdışı Davut Bostancı

• -Kareser-
  • Süper Moderatör
  • N O S
  • Emekli SEDİCİ Pilotu
    • Kareser-1997 Tipo 2.0 16v Sedicivalvole Ateş Kırmızı
  • *Adı soyadı : Davut
  • *Meslek: Teknisyen
  • Model Yılı: 2020
illagalizer şuanda birinci  :bravo:

• -Kareser-
  • Süper Moderatör
  • N O S
  • Emekli SEDİCİ Pilotu

şu an bir adım öndeyim  :hıh: :hadi:

:hıh: Bileydim kullanmazdım sana oyumu

ben bana oy verenlerin kimler olduğunu çok iyi biliyorum aslan parçam... kareser sen de iyi oku bu satırları :hiii:
kız: kız: kız: :sinirli: :sinirli: :sinirli: :s4: :s4: :s4:

• -Kareser-
  • Süper Moderatör
  • N O S
  • Emekli SEDİCİ Pilotu
marmara camiası sarsılmaz derler di ama sen bizi 7.4 şiddetiyle yerle bir ettin  :s4:
samettttttttt  :merdane: :merdane:

imparatore

• Ziyaretçi
abooo 2 gün foruma girmedik yarışma yarışma havasından çıkmış tam bir seçim havasına bürünmüş valla ;) bileydim ben de çalışma yapardım ne bilim :) seçimde iyi çalışan arkadaşlar belli maşallah ;)

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
    • 1998 Tipo SLX MPİ - Gökyüzü Mavisi
  • *Adı soyadı : Mesut
  • Araç Modeli: Bravo SX
  • Araç Rengi: Buz Gri
  • Lpg Markası : Düp Yok
  • Model Yılı: 2001
samet her zamanki gibi önde olmak istiyor... destek arayısı içinde.. :s3: :s3: :s3:
Volkswagen California