TEMPRA TİPO SERVİS > Genel Elektrik ve Elektronik

ŞARJ Arızaları ve Çözümleri

<< < (6/8) > >>

TANSEMFUN:
Mesut kardeşim eski yeni üye diye bir ayırım yok fark etmiyor bu arada aynı konular
( Tempra SXA Şarj Dinamosu Tamir ve Bakımı ) diğeride ( ŞARJ Arızaları ve Çözümleri ) olunca iki tarafada  açtım ama yinede gören yok aslında varda kimse cevap vermiyor  :s1: :(

Admin:

--- Alıntı yapılan: TANSEMFUN - 09.Mar.2010 20:36:52 ---Mesut kardeşim eski yeni üye diye bir ayırım yok fark etmiyor bu arada aynı konular
( Tempra SXA Şarj Dinamosu Tamir ve Bakımı ) diğeride ( ŞARJ Arızaları ve Çözümleri ) olunca iki tarafada  açtım ama yinede gören yok aslında varda kimse cevap vermiyor  :s1: :(

--- Alıntı sonu ---

ama sorununuz ve sorunuz aynı..

evet cevap yok farkındayım bunu uzun zamandır söylüyorum ama kimsenin taktığı yok..

bende artık yazmıyorum..herkes okuma sevdalısı.. :ban: gittiği yere kadar.

TANSEMFUN:
 :bravo: evet bende senden bunu duymak istiyordum eskiden böyle değildi nerede hamdi abi- sadık dost- sen (mesut )- gazi abi -ve adını yazmadığım diğer arkadaşlar biz bir aile gibiydik ama şimdi aile olduğumuzdan şüphe duyuyorum...... :morgöz: ;( :( :mm: ;(( :kötü:

oklit:
şarj dinamosundan ses geldiğini düşünüyordum, karanlıkta gaza basınca şarj lambasının yanar gibi olduğun farkettim.

bir de kontağı açınca şarj lambasının yanmadığını farkettim.

geçen gün babam elektrikçiye götürdü arabayı, 25 lira bilyalar, iki bilye de dağılmış,

kömürler değişmiş toplam 70 lira masrafı oldu, tamirci dinamonun hiç sökülmemiş olduğunu söylemiş.
klimalı araçların dinamosu büyük oluyormuş, baya zor söküp takmışlar.

Murat Mutlu:
benimde çok fazla şarz ediyordu bugün ustaya gittim

konjektör  15 tl

işçilik         30 tl

şimdi normele döndü en azından şarz dinomosunun bakımı yapıldı

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git