Gönderen Konu: İnternette Yayınlanan Araç İlanları ve Değerlendirmelerimiz  (Okunma sayısı 14108 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Özgür

• Sx A
  • Member
  • TURBO
  • 12 Şubat
    • Sx A
  • *Adı soyadı : hakan
  • *Meslek: sanal mağaza
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tempra SXA
  • Araç Rengi: gri
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1991
  • Yakıt Türü: LPG
İYİ DE O İŞLER ÖYLE OLMUYOR İŞTE :)

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
  • Araç Markası: Opel
  • Araç Modeli: Diğer
  • Yakıt Türü: Dizel

Çevrimdışı Hakan Özgür

• Sx A
  • Member
  • TURBO
  • 12 Şubat
    • Sx A
  • *Adı soyadı : hakan
  • *Meslek: sanal mağaza
  • Araç Modeli: Tempra SXA
  • Araç Rengi: gri
  • Model Yılı: 1991
https://www.araba.com/308766736-acil-satilik-vectra-16-elegance-lpg-li

Bu varken reno lafı olur mu la.?
abi bu araçta hata vardır bilmediğim bu kasalara 30 un üstünde istiyorlar yoksa benimde aklıma geldi Gökhan'a önermek
İYİ DE O İŞLER ÖYLE OLMUYOR İŞTE :)

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
Hakan bu arabaları tam bilmiyorum. Ama çok fazla özellik var bir arıza yaparsa ocağa incir ağacı diker. Aynı zamanda vectra  arabaları yağ yakıyor diye duymuştum.  Bilemiyorum ya piyasası nerelerde ki bu yıl ve modelin. Honda 2004 modellerde 32 - 34 arası piyasa varken vectra da aşağı olmaz diye düşünüyorum ama sağlamlık ve kullanım durumunu bilmiyorum. Aslında aklım kaymadı değil yani......  Forumda bu arabaları bilen var mı acaba... Bizim Ankara'daki Hakan' ımız bilir la bu arabaları...   :s20:

Çevrimdışı İBRAHİM FATİH ÖZTÜRK

• 1. Vites
  • *
  • *Meslek: 2.EL SATIŞ DANIŞMANI
  • Araç Modeli: Tipo DGT
  • Araç Rengi: PETROL MAVİ
  • Lpg Markası : BRC
  • Model Yılı: 1995
  • Yakıt Türü: Benzin
privilage arabada celik jant yok ilginc. vectra alınacaksa mekanıgıne ve elektronık aksamlarına dıkkat edılmelıdır. Abs sinden merkezi kilidine kadar. Üretimi yıllar once durdugu ıcın parca konusunda sıkıntı cekebılırsınız. parca bulunabılır tabıkı ama fıyatları yuksektır dıye dusunuyorum

Çevrimdışı undabah

• Süper Moderatör
  • TURBO
    • tipundabah
  • *Adı soyadı : Hakan
  • *Meslek: Şoför
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Gökyüzü Mavisi
  • Model Yılı: 1997
Hakan bu arabaları tam bilmiyorum. Ama çok fazla özellik var bir arıza yaparsa ocağa incir ağacı diker. Aynı zamanda vectra  arabaları yağ yakıyor diye duymuştum.  Bilemiyorum ya piyasası nerelerde ki bu yıl ve modelin. Honda 2004 modellerde 32 - 34 arası piyasa varken vectra da aşağı olmaz diye düşünüyorum ama sağlamlık ve kullanım durumunu bilmiyorum. Aslında aklım kaymadı değil yani......  Forumda bu arabaları bilen var mı acaba... Bizim Ankara'daki Hakan' ımız bilir la bu arabaları...   :s20:
Fiyat güzel abi hasar kaydı vs. Bakmak lazim

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
privilage arabada celik jant yok ilginc. vectra alınacaksa mekanıgıne ve elektronık aksamlarına dıkkat edılmelıdır. Abs sinden merkezi kilidine kadar. Üretimi yıllar once durdugu ıcın parca konusunda sıkıntı cekebılırsınız. parca bulunabılır tabıkı ama fıyatları yuksektır dıye dusunuyorum

İbrahim araba elegance ... Üretimi yıllar önce durdu, parça sıkıntısı olabilir yazmışsın. Araçta elektronik ağırlıklı olduğundan her yeri sensördür bunun biri aksamış olsa diğerlerine sirayet eder bir şekilde arıza lambası yakar vs. sıkıntı olur mu diyorum.. :s20:

Fiyat güzel abi hasar kaydı vs. Bakmak lazim

Hakan kardeşim zaten bir miktar hasarından bahsetmiş ;

Sahibinden Satılık ACİL SATILIK Vectra 1.6 Elegance LPG Lİ
2004MODEL OPEL VECTRA 1.6 ELEGANCE FULL+FULL MODELİDİR DEĞİŞENİ YOKTUR 4 PARÇA BOYA VARDIR 2500 TL HASAR KAYDI VARDIR TRİMER KAYDINDA AGIR HASAR KAYDI YOKTUR PLAKA ACIK SORGULABİLİRSİNİZ HASAR KAYDI BOYALARDAN DOLAYIDIR ARACA ÖZEL ÖZELLİKLER ÖN KOLTUKLAR ELEKTRİKLİ VE HAFIZALI İÇ VE DIŞ DİKİZ AYNALARI KOLTUKLAR ANAHTARA GÖRE KONUMLANDIRMALI DIŞ DİKİZ AYNALARI HAFIZALI ELEKTRİKLİ ISITMALI İÇ DİKİZ AYNASI HAFIZALI ARAÇ 3 HAFIZALI YANİ 3 SÜRÜCÜYE GÖRE KOLTUKLAR DİKİZ VE YAN AYNA AYARLARI YAPILIP M TUŞUYLA KAYDEDİLİR.ÖRNEK YEDEK ANAHTAR EŞİNİZDEYSE ARACI KUMANDADAN AÇTIĞINDA ŞÖFÖR KAPISINI AÇTIĞINDA KOLTUK VE AYNALAR DİKİZ AYNASI DAHİL KENDİ AYARLARINA OTOMATİKMAN GELİRGERİ VİTESE TAKILDIĞINDA OTOMATİK YERE DÖNEN SAĞ DİKİZ AYNASI ISI YALITIMLI ÖN CAM ATERMİK CAM ARKA CAM PERDESİ ARAÇ DIŞINDA ANAHTARDAN 4 CAMI VE DİKİZ AYNALARINI AÇIP KAPATMA.AYRICA ARAÇ CAMLARI AÇIK UNUTULDUĞUNDA YAĞMUR YAĞMASI DURUMUNDA OTOMATİK OLARAK CAMLAR KAPANIR4 CAM ELEKTRİKLİ FOLLOW ME KAPIDAN KAPIYA SİSTEMİ PROTOKOL PERDELERİ ARKA YAN CAMLARDA PERDE TORPİDO SOĞUTMA-ISITMA ÖN KOL DAYAMA ARKA KOL DAYAMA ARKA YOLCULAR İÇİN KALORİFER ÇIKIŞLARI ARKA KOLTUKLARDA BARDAK TUTUCU İSOFİX ARKA KOLTUKLAR XENON FAR-FAR YIKAMA FAR SENSÖRÜ OTOMATİK YANAN SÖNEN FARLAR SÜRÜŞE DUYARLI FARLAR FARLAR YOKUŞTA İNİŞTE HAREKET EDER VE ÖNÜNÜZÜ NET GÖRMENİZİ SAĞLAR.AYRICA ARAÇ İÇ IŞIKLARI GECE GÖZ ALMASIN DİYE KONSOLDAKİ DÜĞMEDEN IŞIKLAR KISILIP AÇILABİLİR.SİS FARIFAR YIKAMA SİSTEMİYAĞMUR SENSÖRÜYOL BİLGİSAYARIDİREKSİYONDAN KONTROLLÜ MÜZİK SİSTEMİDİREKSİYONDAN KONTROLLÜ YOL BİLGİSAYARI YÜKSEKLİK VE DERİNLİK AYARLI DERİ DİREKSİYON6 LI CD CHANGER6 HOPARLÖR OPERA SİSTEM ÇİFT YÖLÜ VE İKLİM KONTROLLÜ DİJİTAL KLİMA ACİL SATILIKTIR

İlan böyle aslında alayım diye aklımdan geçti ama burada bir arkadaşım pek iyi şey söylemedi vectra hakkında mesela sensörler ile cebelleşir durursun, rolanti olayı seni illet eder bir de bu arabalar yağ eksiltir bunu bil dedi içime kurt düştü   :s20:  Bunları söyleyen herhangi biri değil yıllardır vectra arabasına biniyor ama tamir işinden anladığından sorun etmiyor. Hani binmek için değil de alıp satsam hem biner hem satılık yazarım fiyatını bulunca satarım diye düşündüm bu seferde piyasası pek yoktur işi çıktı karşıma astra ile bir tutma piyasası astra gibi değildir dediler. Alıp satmak istesek ne verilir buna ... Gerçi satılacak rakam olsa sahibi satardı diyeceğiz ama sahibi bayan..   :???:  :s20:
« Son Düzenleme: 30.Kas.2016 20:46:32 Gönderen: Hamdi Topal »

Çevrimdışı halil avcu

• 1998 1.4 SXİE ENJEKSIYONLU
  • 1. Vites
  • *
    • http://www.simplemachines.org
  • *Adı soyadı : HALİLAVCU
  • *Meslek: koruma güvenlik
  • Araç Modeli: Tipo 1.4 SX ie
  • Araç Rengi: beyaz
  • Lpg Markası : mimgas
  • Model Yılı: 1998
opel astrada vectra da bir miktar mutlaka yakar..astranın piyasası daha iyidir ve konforlu seri rahat az yakan araçlardır halen kullanıyorum 2001 comfort 3 yıldır bizde 1.6 16v ecotech...vectra da temiz düzgün bulursan sağlam konforlu araçlardır 2000 cd vardı sunrooflu keyifli araçdır...
hatta arkadaşa dediğiniz 2003 sonu 1.6 comfort aldık hız sabitleyici ile ankara kırıkkale arası gittim geldim her yönden tatminkar araç.opel alırsan turşuluk değil düzgün bulursan al tadını çıkar...

« Son Düzenleme: 04.Ara.2016 16:14:42 Gönderen: halil avcu »
BEYAZ ASLAN

Çevrimdışı aytuğ

• Geri vites
  • *Adı soyadı : AYTUĞ YILMAZ
  • *Meslek: serbest
  • Araç Modeli: Tipo 2.0 16v
  • Araç Rengi: SİYAH
  • Lpg Markası : ATİKER
  • Model Yılı: 1999
Merhabalar ; 1 ay öncesine kadar tipo 2.0 16v kullanıcısıydım ( mükemmel bir zevk aracı , otomobil sporlarına merakı olanların hayatlarında bir kez de olsa binip 6000-7000 devir aralığında vites değiştirip , kulaklarının pasını motor sesi ile temizlemesini isterim.) 9 yıl aralıksız kullandım , ben ona bakmadım oda bana bakmadı ayrıldık diyelim( son demlerinde çok arıza vardı motor indirme zamanı gelmişti ). Yerine 0 km EGEA SW aldım. Aile için çok iyi , kolay kullanımlı , ailece gezinti arabası . 1.6 benzinli otomatik  biraz yakıyor (dizel araca göre ) , ama sessiz ve sakin bir araç . tam yükte ( henüz yeni tatil dönüşü yaptım , 6 kişi ve port bagaj dahil ağzına kadar dolu ) motor performans açısından sadece aracı yürütüyor denilebilir. atak kullanım mümkün değil. normal yükte eh. (sedicivalvole den sonra pek sarmadı. ) önümüzdeki bir kaç yıl içinde mutlaka 2.0 16v tipo alacağım. yaşım 45 oldu ama gönlüm TİPO. saygılar.
Araç arayan arkadaşlara kendi fikrimi yazayım . Binmek için mi yoksa satmak için mi  alacağınıza karar verin . binecekseniz sevdiğiniz bir aracı alın , satacaksanız en çok hareket gören aracı alın .   sevdiğinize bakarsınız , sevmediğinizi satarsınız .

Çevrimdışı maximusti

• Geri vites
  • *Adı soyadı : Mustafa Yalçınöz
  • *Meslek: Tekstil
  • Araç Rengi: Gümüş Gri
  • Lpg Markası : AKL
  • Model Yılı: 2000
merhaba arkadaşlar,
kullandığım şahin için birisi ile anlaştık bir kaç gün içinde netleşecek, bende yakın fiyatlarda klimalı araç arayışındaydım, şu iki araç çok dikkatimi çekti, her ikiside tempra 2.0 ie
sizin görüşleriniz nedir?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-firsat-araci-kaciran-uzulur-sinif-arac-arayanlar-96-tempra-2.0ie-727449265/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-islek-otomotiv-1996-tempra-2.0-ie-en-dolusu-sirali-lpg-li-732774864/detay

Çevrimdışı recepkurt

• 2. Vites
  • **
  • *Adı soyadı : Recep kurt
  • *Meslek: Asansör montaj
  • Araç Modeli: Tipo SX
  • Araç Rengi: Siyah
  • Model Yılı: 1995
Bence 2.0 tempra alma derim hem motor parçaları zor bulunuyor hemde ustaları benim bir arkadaşım aldı araba 1 ay sanayide yattı yaptırıp sattı bidahada tövbeler olsun demişti ordan biliyorum yinede karar sizindir

Çevrimdışı maximusti

• Geri vites
  • *Adı soyadı : Mustafa Yalçınöz
  • *Meslek: Tekstil
  • Araç Rengi: Gümüş Gri
  • Lpg Markası : AKL
  • Model Yılı: 2000
Normal 1.6 tipo tempra sahipleri kudurmuş adeta.
94 95 tempralara 17 18
97 98 tipolar 20 den başlıyor.
Tamam güzel oturaklı, sevdiğim bir araba ama.
O kadar uçuk fiyata almak istemiyorum açıkçası.