Gönderen Konu: Manisa- Soma Maden Ocağında Patlama / Başımız Sağolsun  (Okunma sayısı 838 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin Karaköse

• N O S
  • Vorsprung Durch Technik
  • *Adı soyadı : Yasin
  • *Meslek: Bilgiişlem
  • Araç Markası: Audi
  • Araç Modeli: A3
  • Araç Rengi: Siyah
  • Model Yılı: 2016
  • Yakıt Türü: Dizel
Başımız sağolsun hepimizin  :(

Hakan ben siyaseten yazmadım zaten çok ilgimde yok ama iktidar muhalefet hepsinde var bu hastalık kamu yararı gözetilmeden sadece siyaseten eller kalkıp iniyor mecliste ben buna inanıyorum. İktidar bir uygulama getirse muhalefet red diyor. Muhalefet getirse iktidar red diyor. Kimse oylamaya sunulan konunun içeriğini bile bilmiyor gurup kararı alıp eller havaya veya başka yere muhabbeti işte o yüzden siyasilerden nefret ediyorum tam anlamıyla iktidar muhalefet farketmiyor hiç birinin kamu yararı millet menfaatini düşündüğü yok.  :ok:  neyse daha fazla yazıp konu dışına çıkmayalım burası yeri değil .
Tamamen katılıyorum.

Çevrimdışı Mustafa Güler

• Süper Moderator
  • TURBO
    • Mustafa Güler - 2014 SEAT LEON 1.2TSI / BEYAZ
  • *Adı soyadı : Mustafa Güler
  • *Meslek: Muhasebe
  • Araç Markası: Seat
  • Araç Modeli: Leon
  • Araç Rengi: Beyaz
  • Model Yılı: 2014
  • Yakıt Türü: Benzin
KKTC 2 gün, Pakistan 1 gün yas ilan ederek acımıza ortak olmuşlardır

Çevrimdışı Mustafa Caylan

• 6. Vites
  • *Adı soyadı : Mustafa
  • *Meslek: Öğrenci
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tempa SXA_K
  • Araç Rengi: Metalik Gri
  • Model Yılı: 1994
Vefat eden tüm madencilerimize Allah'tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum.Yaralı madencilerimize ise Allah'tan acil şifalar diliyorum...  :( :(
« Son Düzenleme: 15.May.2014 11:09:44 Gönderen: Mustafa Caylan »

Çevrimdışı İbrahim Çakır

• SÜPER KAHRAMAN :)
  • 3. Vites
  • ''OPEL ZAFİRA 1.6 Elegance''
    • İBRAHİM ÇAKIR - 2004 OPEL ZAFİRA 1.6 ELEGANCE - SİYAH
  • *Adı soyadı : ibrahim çakır
  • *Meslek: enerji santrali operatörü
  • Araç Markası: Opel
  • Araç Modeli: Diğer
  • Araç Rengi: SİYAH
  • Lpg Markası : VİKARS
  • Model Yılı: 2004
Başımız sağolsun. Herkes icin cok zor bir durum. Vefat edenlerin yakinlarina Allah (c.c.)  sabır versin. Mekanları cennet olsun inşallah. Yaralı çıkan kardeşlerimizede  acil şifalar diliyorum.

Çevrimdışı Furkan Hatipoğlu

• 2. Vites
  • **
  • *Adı soyadı : Furkan Hatipoğlu
  • *Meslek: Öğrenci
  • Araç Modeli: Tempra SW 1.6
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1996
  • Yakıt Türü: LPG
Suçluyumu; arıyoruz, ben söyleyeyim kim suçlu; Motoru kasksız kullanan, emniyet kemirini baglamayan, alkollü araç kullanan, kırmızı ışıkta geçen, hız ihlaline uymayan, Yere çöp atan, kopya çeken, başkasının sırasına geçen, müteahhitlige soyunan, aracına bakım yaptırmadan binen, dolmuşa fazla yolcu alan, çorba parasına hoşgörü gösteren, 10 kişi çalıştırıp 2 kişi (oda eşi ve çocugu) sigorta gösteren işveren, bütün bunları bilipte böyle gelmiş bölge gider diyen, devletin malı deniz yemiyen domuz diyen, acı patlıcanı kıragı çalmaz diyen, bana bişey olmaz diyen, haksızlıga karşı susup banamı yapıyorlarki diyen, bu bizden diyen, bu bizden degil diyen, daha neler sayayım; siz eklemeleri yapın...Bence suç senin, benim, onun, bu zihniyet sahibi herkesin...Suçsuz oldugumuzu sanmayın ası suçlu biziz çünki. Bu düzelmedikçe ilerde Soma gibi olayları çok yaşar, 3 gulhu bir elham okuyarak rahat ve huzur içersinde yatmalarını saglarız..Sonrada ben görevimi yaptım der yolumuza devam ederiz..

O yüzden siyaset bilip, politika yapacak kadar yetkili olmamıza gerek yok... Kendimize şöyle bir baksak yeterli olacak...

Bırakın siyaseti de onlara kulak verin...
                                                                    ALLAH RAHMET EYLESİN...
_________________ !!!... Yaşamak Lazım...!!! _________________

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
 :ok:  Bugün okudum ve düşündüm söz ne kadar yerinde ve isabetli  :ok: yazı şöyle;
" Ödediğimiz vergileri TOMA'ya yatıracaklarına, SOMA'ya harcasalardı ne olurdu san ki "     :s20:

Çevrimdışı Hakan Özgür

• Sx A
  • Member
  • TURBO
  • 12 Şubat
    • Sx A
  • *Adı soyadı : hakan
  • *Meslek: sanal mağaza
  • Araç Modeli: Tempra SXA
  • Araç Rengi: gri
  • Model Yılı: 1991
:ok:  Bugün okudum ve düşündüm söz ne kadar yerinde ve isabetli  :ok: yazı şöyle;
" Ödediğimiz vergileri TOMA'ya yatıracaklarına, SOMA'ya harcasalardı ne olurdu san ki "     :s20:

abi toma da lazım.özellikle açılım sürecinden sonra ülkenin çivisi iyice çıktı millette.önce kürt sorunu dediler sonra açılım dediler.kafaları allak bullak ettiler.şimdide vay efendim muhalefet sivri uçları körüklüyor deniliyor.
düşünsene şemdinlde çıkan bi olaya tomasız müdahale edildiğini... Allah muhafaza kaç polis şehit olur.toma lazım toma da asıl paralar başka şeylere harcanmasa mesela seçim döneminde akp bütçeden katrilyon değilde trilyon alsa.mesela mv maaşları düşürülse mesela başbakanın danışmanı olan sümüklü sümeyye 52 binlira almasa...
İYİ DE O İŞLER ÖYLE OLMUYOR İŞTE :)

Çevrimdışı Mustafa Güler

• Süper Moderator
  • TURBO
    • Mustafa Güler - 2014 SEAT LEON 1.2TSI / BEYAZ
  • *Adı soyadı : Mustafa Güler
  • *Meslek: Muhasebe
  • Araç Markası: Seat
  • Araç Modeli: Leon
  • Model Yılı: 2014
Suçluyumu; arıyoruz, ben söyleyeyim kim suçlu; Motoru kasksız kullanan, emniyet kemirini baglamayan, alkollü araç kullanan, kırmızı ışıkta geçen, hız ihlaline uymayan, Yere çöp atan, kopya çeken, başkasının sırasına geçen, müteahhitlige soyunan, aracına bakım yaptırmadan binen, dolmuşa fazla yolcu alan, çorba parasına hoşgörü gösteren, 10 kişi çalıştırıp 2 kişi (oda eşi ve çocugu) sigorta gösteren işveren, bütün bunları bilipte böyle gelmiş bölge gider diyen, devletin malı deniz yemiyen domuz diyen, acı patlıcanı kıragı çalmaz diyen, bana bişey olmaz diyen, haksızlıga karşı susup banamı yapıyorlarki diyen, bu bizden diyen, bu bizden degil diyen, daha neler sayayım; siz eklemeleri yapın...Bence suç senin, benim, onun, bu zihniyet sahibi herkesin...Suçsuz oldugumuzu sanmayın ası suçlu biziz çünki. Bu düzelmedikçe ilerde Soma gibi olayları çok yaşar, 3 gulhu bir elham okuyarak rahat ve huzur içersinde yatmalarını saglarız..Sonrada ben görevimi yaptım der yolumuza devam ederiz..

O yüzden siyaset bilip, politika yapacak kadar yetkili olmamıza gerek yok... Kendimize şöyle bir baksak yeterli olacak...

ALLAH RAHMET EYLESİN...
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Çevrimdışı Yasin Karaköse

• N O S
  • Vorsprung Durch Technik
  • *Adı soyadı : Yasin
  • *Meslek: Bilgiişlem
  • Araç Markası: Audi
  • Araç Modeli: A3
  • Araç Rengi: Siyah
  • Model Yılı: 2016

ALLAH RAHMET EYLESİN...
:ok: :ok:

Abi belki Samsunda çok ihtiyaç olmuyor ama Ankara'da İstanbul'da ve Doğuda Tomasız mümkün olmaz. Öyle gözü dönmüş provakatörler varki görmesem inanmazdım.

Çevrimdışı celal can

• 2. Vites
  • **
  • Araç Modeli: Tempra SX
  • Araç Rengi: safir mavisi
  • Lpg Markası : BRC
  • Model Yılı: 1998
bergamalıyım somaya çok yakın hepimizin başı sağ olsun

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
Yazdıklarım lütfen siyaset olarak değerlendirilmesin bir vatandaş gözüyle bakalım.  :ok: Bir üst düzey bürokrat düşünün konusuna hakim olmalı özellikle siyasi kimliği var ise bir kat daha dikkatli olmalı. Şimdi haberleri izledim nefret ettim. Adı Yusuf bilmem ne olan sözde başbakan danışmanı attığı tekme ile bizi dünya' ya rezil etti. Kendi rezilliğine bugün kalkmış Hüseyin çelik denilen sözcü sahip çıkmış neymiş efendim şahıs kendisine saldırmış bu olay meydana gelmiş o da gitmiş saldırıya uğradığına dair 7 günlük rapor almış. Saldırıya uğramışta 7 günlük rapor alacak ne olmuş olay sonrası onca dayak yiyip korumalar tarafından linç edilen vatandaş acaba rapor aldı mı veya o vatandaşa rapor verecek cesaretli hekim var mı.? Birde düşünün başbakana en yakın insanlardan birine talep etmesi halinde rapor vermeyecek babayiğit doktor var mı.? Uzun lafın kısası bu tekmeyi atan soysuzun savunulacak bir şeyi yok.
Orada vatandaşın canı yanmış acaba kendisi ömrü boyunca bırak madeni hiç karanlıkta kalmış mı.? Elbetteki olaydan siyasiler sorumlu denemez adamlar gidip bu işi yapmadılar ya. Ama vatandaş duygusal olarak ilk önce yetkilileri sorumlu tutar. Böylesine acılar yaşayan insanların içerisinde gezinirken elbette haklı veya haksız olarak eleştiri ve tepkilere maruz kalınır. İşte devlet adamlığı burada belli olur toplumda olan gerilimi düşürmek için önce onların sabırlı olması gerekir. Ama bizim beyefendi korumaların tuttuğu adama kıyasıya tekme atıyor ve utanmadan gidip darp edildim diye rapor alıyor. Böyle seviyesiz kalitesiz insanlar danışman olursa bunları biz daha çok yaşarız. İktidar olsun muhalefet olsun kardeşim siz vekilsiniz asıl bu millet sabırlı olacaksın kaldıramıyorsan o tatlı makamı bırakacaksın. Danışmanlarını akıllı ve sabırlı insanlardan seçeceksin. İçimi acıtan bu tabloyu televizyona çıkıp savunmaları ben iktidar muhalefet ayırmıyorum. Kardeşim ne olursanız olun ama etrafınızdaki bu ayı'ları temizleyin ( Ayı' lardan özür dilemek lazım onların kimseye zararı yok.)

Çevrimdışı Ersin Mazlum

• 5. Vites
  • *Adı soyadı : Ersin Mazlum
  • *Meslek: Trabzonspor
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Çelik Grisi / Şeytan Kırmızısı
  • Lpg Markası : Brc
  • Model Yılı: 1999
Yazdıklarım lütfen siyaset olarak değerlendirilmesin bir vatandaş gözüyle bakalım.  :ok: Bir üst düzey bürokrat düşünün konusuna hakim olmalı özellikle siyasi kimliği var ise bir kat daha dikkatli olmalı. Şimdi haberleri izledim nefret ettim. Adı Yusuf bilmem ne olan sözde başbakan danışmanı attığı tekme ile bizi dünya' ya rezil etti. Kendi rezilliğine bugün kalkmış Hüseyin çelik denilen sözcü sahip çıkmış neymiş efendim şahıs kendisine saldırmış bu olay meydana gelmiş o da gitmiş saldırıya uğradığına dair 7 günlük rapor almış. Saldırıya uğramışta 7 günlük rapor alacak ne olmuş olay sonrası onca dayak yiyip korumalar tarafından linç edilen vatandaş acaba rapor aldı mı veya o vatandaşa rapor verecek cesaretli hekim var mı.? Birde düşünün başbakana en yakın insanlardan birine talep etmesi halinde rapor vermeyecek babayiğit doktor var mı.? Uzun lafın kısası bu tekmeyi atan soysuzun savunulacak bir şeyi yok.
Orada vatandaşın canı yanmış acaba kendisi ömrü boyunca bırak madeni hiç karanlıkta kalmış mı.? Elbetteki olaydan siyasiler sorumlu denemez adamlar gidip bu işi yapmadılar ya. Ama vatandaş duygusal olarak ilk önce yetkilileri sorumlu tutar. Böylesine acılar yaşayan insanların içerisinde gezinirken elbette haklı veya haksız olarak eleştiri ve tepkilere maruz kalınır. İşte devlet adamlığı burada belli olur toplumda olan gerilimi düşürmek için önce onların sabırlı olması gerekir. Ama bizim beyefendi korumaların tuttuğu adama kıyasıya tekme atıyor ve utanmadan gidip darp edildim diye rapor alıyor. Böyle seviyesiz kalitesiz insanlar danışman olursa bunları biz daha çok yaşarız. İktidar olsun muhalefet olsun kardeşim siz vekilsiniz asıl bu millet sabırlı olacaksın kaldıramıyorsan o tatlı makamı bırakacaksın. Danışmanlarını akıllı ve sabırlı insanlardan seçeceksin. İçimi acıtan bu tabloyu televizyona çıkıp savunmaları ben iktidar muhalefet ayırmıyorum. Kardeşim ne olursanız olun ama etrafınızdaki bu ayı'ları temizleyin ( Ayı' lardan özür dilemek lazım onların kimseye zararı yok.)

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Bize Her Yer TRABZON

Çevrimdışı tipocu_60

• Member
  • TURBO
    • tipocu_60 - 1997 TİPO SLX 1.6 MPİ İE / GÖKYÜZÜ MAVİSİ
  • *Adı soyadı : Ulaş Can
  • *Meslek: Maliyeci-Kedici Sx Pilotu
  • Araç Modeli: Tipo SX
  • Araç Rengi: Kristal Mavi
  • Lpg Markası : Zavoli
  • Model Yılı: 1996
Evet son rakam 284!  :morgöz: Cok acı bir durum..orada ölenler bu milletin evladı 1000 küsür liraya calısarak evlerine ekmegini canlarını ortaya koyarak götüren insanlardı..Konusulacak cok sey var ama burası yeri degil..siyasetin allah belasını versin olan her zaman masum vatandasa oluyor basımız sagolsun  ;( ;( ;( 

Çevrimdışı Hakan Özgür

• Sx A
  • Member
  • TURBO
  • 12 Şubat
    • Sx A
  • *Adı soyadı : hakan
  • *Meslek: sanal mağaza
  • Araç Modeli: Tempra SXA
  • Araç Rengi: gri
  • Model Yılı: 1991

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
İYİ DE O İŞLER ÖYLE OLMUYOR İŞTE :)

Çevrimdışı ERSİN GÜMÜŞ

• Geri vites
  • SUSMAK GELECEĞE İHANETTİR...
  • *Meslek: MUHASEBECİ
  • Araç Modeli: Tipo 1.4 SX ie
  • Araç Rengi: SAFİR MAVİ
  • Lpg Markası : ATİKER
  • Model Yılı: 1999
Allah rahmet etsin. Geride kalanlara sabir versin....