Gönderen Konu: diğer tempra forum  (Okunma sayısı 276 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı levent altuntaş

• 1. Vites
  • *
  • zamanın ötesinde
    • tempra
  • *Adı soyadı : levent altuntas
  • *Meslek: asker
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tempra 2.0 8v
  • Araç Rengi: beyaz
  • Lpg Markası : atiker fast
  • Model Yılı: 1995
  • Yakıt Türü: LPG
diğer tempra forum
« : 09.Oca.2017 22:44:30 »
arkadaşlar son 3 4 aydır tempratipoforum.org diye bir site vardı yanlış hatırlamıyorsam. tempra forum yazınca google bizim site hariç orasıda çıkar ve açılırdı. güzel resimler ve konularda vardı. artık açılmıyor. yok olmuş gibi. varmı bilgisi olan...

Çevrimdışı Hüseyin Ertaş

• N O S
  • *Adı soyadı : Hüseyin
  • *Meslek: Ticaret
  • Araç Modeli: Tempra 2.0 16v
  • Araç Rengi: Gri
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1996
Ynt: diğer tempra forum
« Yanıtla #1 : 09.Oca.2017 23:08:11 »
Forum kurucusu ileri derecede hastaydı bir süre. Ondan sonra adminlerin ilgisi zayıfladı. Ayrıca forumup la ilgili sorunları çözemediler. Kapandı gitti.
"İnsan ulaşamadığı herşeyin delisi, ulaştığı herşeyin nankörüdürür" Pablo Neruda

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
  • Araç Markası: Opel
  • Araç Modeli: Diğer
  • Yakıt Türü: Dizel
« Yanıtla #2 : 10.Oca.2017 20:09:47 »
Hasta arkadaşa ALLAH (cc) şifalar versin. Biz orayı ırmağın diğer yakası diye isimlendiriyorduk..

http://www.tempratipo.com/forum/index.php?topic=364.0   Burada olan başlığa zamanında bakın bunu yazmışım..    :D:

ben daha önceden forumu tesadüfen bulmuştum üye oldum..birgün at sırtında gezmekten yorgun düşmüş çadırımızda barış çubuğu içerken birden çadır göçtü  :sırıtan: sonra bi baktım ırmağın karşı kıyısına mesut ve gazi kardeşlerim çadırlarını kurmuşlar oraya gidelim bari dedim.. :muhaha:  oraya at ve okları bırakıp gelecen dediler  :s20: fesupanallah dedim .. medeni giyindik ceket falan derken ya burasıda tehlikeli çadırları sel alır en iyisi biz az yukarı taşınalım dediler  :hhh: ya öyle zırt pırt çadır taşıyamam dedimsede dinlemediler... :s1:.tabii doğal olarak geciktik bir geldim ki kapıya ohoooo herkez genç karizma  :love: biz fukara donundaki yama gibi kenarda kaldık neyse uzatmayalım kapıdakiler bizi doğal olarak almadılar   ön eleme yapıyorlarmış meğer yakışıklı olmak gerekiyormuş..   ..Allah'tanki  mesut ve gazi kardeşlerim yardımcı oldu da beni arka kapıdan içeri aldılar gizlice işte böyle   :sırıtan: :hhh:

Çevrimdışı Mustafa Güler

• Süper Moderator
  • TURBO
    • Mustafa Güler - 2014 SEAT LEON 1.2TSI / BEYAZ
  • *Adı soyadı : Mustafa Güler
  • *Meslek: Muhasebe
  • Araç Markası: Seat
  • Araç Modeli: Leon
  • Araç Rengi: Beyaz
  • Model Yılı: 2014
  • Yakıt Türü: Benzin
« Yanıtla #3 : 11.Oca.2017 09:49:45 »
Hasta arkadaşa ALLAH (cc) şifalar versin. Biz orayı ırmağın diğer yakası diye isimlendiriyorduk..

http://www.tempratipo.com/forum/index.php?topic=364.0   Burada olan başlığa zamanında bakın bunu yazmışım..    :D:

Abi önceden ne karizmatik yazılar yazıyormuşsun :D:

Çevrimdışı Ersin Mazlum

• 5. Vites
  • *Adı soyadı : Ersin Mazlum
  • *Meslek: Trabzonspor
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Çelik Grisi / Şeytan Kırmızısı
  • Lpg Markası : Brc
  • Model Yılı: 1999
« Yanıtla #4 : 11.Oca.2017 09:58:07 »
Bende bir aralar oraya üyeydim yıllar önce.Bence kapandığı iyi olmuş.Forumun genelini idare eden Hasan bey var.Ettiğini bulmuş.Benimde üyeliğimi silmişti.Diyeceksiniz adam seni silmiş adam kötü olmuş.Yargısız infaz yapmayacaksın.Allah herkesin gönlüne göre versin.Olayım kısaca şu o forumda.Oranın üye alımı basit.Gelen alacağını alıyor bir daha uğramıyor.Bunu söylerken genelleme yapmıyorum.Adam iki günlük üye aracını satmak için ilan açıyor.Sonra yok olup gidiyor.Bende naçizane fikrim olarak yönetici arkadaşa dedimki belli bir mesaj sayısı altında olanlar ne bileyim ilan satışı ve benzeri gibi şeyler veremesin.Forum biraz karışıktı neyin nerede olduğu belli değil konu üzerine konu açılıyor.Yönetici arkadaşta neymiş efendim ben daha önce araba ararken bir arkadaşa forumda yazmışım arkadaş bana cevap yazmamış.Bende sanki kasti olarak belirli bir mesaj sayısı altındakiler ilan veremesin algısı yapmış yönetici arkadaşta sorgusuz süalsiz üyelikten attı tüm birikimlerimi sildi.Bunu derken diğer arkadaşları tenzih ediyorum.Dediğim gibi Allah herkesin gönlüne göre versin.
Bize Her Yer TRABZON

Çevrimdışı Hüseyin Ertaş

• N O S
« Yanıtla #5 : 11.Oca.2017 11:46:11 »
Senin için hoş olmamış elbette tepkini anlıyorum ama Hasan Bey iyi adamdır. Kaç kere forum üyelerine parasız pulsuz parça vs. gönderdiği olmuştur ben şahidim. Teknik öğretmendi kendisi ve mpi tempralar konusunda çok bilgilidir. MPİ ler hakkında Yayınladığı paylaşımlar oldukça fazlaydı ve faydalıydı.

Necmettin Develi, ve bozok RHV tamiri yöntemini buldular burada ve nasıl yapıldığını paylaştılar. Hatta gelen yoğun talep üzerine Necmettin evine tezgah aldı ve hala tamir edip satıyor diye biliyorum. 

Forum kurucusu bir oto elektrikçisi arkadaştı ismini unuttum uzun bir süre hastalanınca forumla ilgilenmeyi bıraktı, sonra geri döndü ama eski heyecanı kalmamıştı. Yerine Hasan Bey, bozok, Necmettin vs. bir kaç arkadaşı bıraktı. Diğer arkadaşlar arabalarını değiştirince adminliği bıraktılar tek Hasan Bey kaldı. Ama forumup sık sık yazılımsal sorun çıkarıyordu, süreklli resetleyip durdular ve fakat bir türlü çözemediler ve sonra Hasan Bey de bıraktı anlaşılan çünkü uzun süredir yayın yapmıyor.

Güzel paylaşımlar vardı ve ben de bir kaç şey paylaşmıştım. İlk zamanlarda çok faydalandığım bir forumdu. Kapandığına üzüldüm.
"İnsan ulaşamadığı herşeyin delisi, ulaştığı herşeyin nankörüdürür" Pablo Neruda

Çevrimdışı Ersin Mazlum

• 5. Vites
  • *Adı soyadı : Ersin Mazlum
  • *Meslek: Trabzonspor
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Çelik Grisi / Şeytan Kırmızısı
  • Lpg Markası : Brc
  • Model Yılı: 1999
« Yanıtla #6 : 11.Oca.2017 14:38:43 »
Site için bir şey demiyorum zaten.Hasan beyde taktir ettiğim birisiydi ama yaptığı hareket kendisini benim gözünde sıfıra düşürdü gerekçeleri arasında yazdığım cogu mesajların foruma faydası yokmuş Nekadar öğretmen veya başka biri ol ilk önce adam ol.Dediğim gibi Allah herkesin gönlüne göre versin.Benim içim rahat üyeliğimi sildi kendi tarih oldu benim için değişen bir şey yok saygılar..
Bize Her Yer TRABZON

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
    • 1998 Tipo SLX MPİ - Gökyüzü Mavisi
  • *Adı soyadı : Mesut
  • Araç Modeli: Bravo SX
  • Araç Rengi: Buz Gri
  • Lpg Markası : Düp Yok
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Türü: Benzin
« Yanıtla #7 : 12.Oca.2017 06:40:25 »

Amca sen eskiden ne güzel yazıyormussun.. :puah: :puah: Az çadırkente gitcem demedin  :hoho: Vay be... 9 yıl olmuş.. :D:
Volkswagen California

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
  • Araç Modeli: Diğer
  • Yakıt Türü: Dizel
« Yanıtla #8 : 24.Oca.2017 00:52:31 »
Senin için hoş olmamış elbette tepkini anlıyorum ama Hasan Bey iyi adamdır. Kaç kere forum üyelerine parasız pulsuz parça vs. gönderdiği olmuştur ben şahidim. Teknik öğretmendi kendisi ve mpi tempralar konusunda çok bilgilidir. MPİ ler hakkında Yayınladığı paylaşımlar oldukça fazlaydı ve faydalıydı.

Necmettin Develi, ve bozok RHV tamiri yöntemini buldular burada ve nasıl yapıldığını paylaştılar. Hatta gelen yoğun talep üzerine Necmettin evine tezgah aldı ve hala tamir edip satıyor diye biliyorum. 

Forum kurucusu bir oto elektrikçisi arkadaştı ismini unuttum uzun bir süre hastalanınca forumla ilgilenmeyi bıraktı, sonra geri döndü ama eski heyecanı kalmamıştı. Yerine Hasan Bey, bozok, Necmettin vs. bir kaç arkadaşı bıraktı. Diğer arkadaşlar arabalarını değiştirince adminliği bıraktılar tek Hasan Bey kaldı. Ama forumup sık sık yazılımsal sorun çıkarıyordu, süreklli resetleyip durdular ve fakat bir türlü çözemediler ve sonra Hasan Bey de bıraktı anlaşılan çünkü uzun süredir yayın yapmıyor.

Güzel paylaşımlar vardı ve ben de bir kaç şey paylaşmıştım. İlk zamanlarda çok faydalandığım bir forumdu. Kapandığına üzüldüm.

Hüseyin bey forumu kuran ile zaten cebelleşip durmuştuk siz bilmezsiniz bu işin ucu taaa  donanımhaber' e kadar gidiyor. Oradan ayrılık oldu forum kuruldu bahsettiğiniz kişilik kaprisler yapıp bir sürü paylaşımın canına okudu tepki olunca da forum benim size ne dedi.   :D:  siz işin o taraflarını bilmezsiniz o tartışmanın sonucu da bizim gurup ayrılıp burayı kurduk. Daha doğrusu sadık - mesut falan bir kaç arkadaş kurdu biz de kurucu naylon olmuştuk konu mankeni olarak...  :hoho:  Diğer forumdaki forum kurucusu arkadaşta ( Tempracı'  mı neydi yanılıyor olabilirim isim konusunda )tüylü hayranıydı hemde fazlaca kendine de nick olarak oturanboğa ismini alıyordu. İleri derecede kızılderili hayranıydı bir ara kızılderili forumlarına falan da takıldı. O dönemde yeni kurulan bir sürü forum vardı. Erinmemiş bir süre takip etmiştim ne yapıyor diye.. Nick' ine birkaç chat sitesinde farklı yerlerde de rastlamıştım hey günler be ... mesut biliyor o yerleri   :D:  :cc:

Çevrimdışı Hüseyin Ertaş

• N O S
« Yanıtla #9 : 24.Oca.2017 11:10:15 »
Doğrudur, o kadar eskisini bilmiyorum ben. Buraya üyelikler kapalıydı ve buradan bir sene kadar önce ilk oraya üye olmuştum. O zamandan berisini biliyorum.

Çevrimdışı Harun Bulut

• 1. Vites
  • *
  • Yaşadığımız sürece hala şansımız var demektir
  • *Adı soyadı : Harun Bulut
  • *Meslek: Fırıncı
  • Araç Modeli: Vectra
  • Araç Rengi: Beyaz
  • Model Yılı: 2000
« Yanıtla #10 : 24.Oca.2017 21:33:53 »
Evet arkadaşlar şuan site tekrardan açıldı ama ne gelen var ne giden.Bende burası üye olarak almayınca oraya üye oldum.Allah razı olsun çok kişi bana yardımcı oldu buna Hüseyin beyde dahil.Site arıza vermeye başlayınca ben ortada kaldım insan bir tuhaf oluyor evim gibiydi her gün uğrardım.Sonra Cemil abim sağolsun buranın moderatörü ile görüşüp üyeliğimi sağladı.
Yalnız bu seferde Tempra maceramızı sonlandırdık 2000 model 1.6 gl vectra ile yola devam edeceğiz.
Ama yinede Tempra bende unutamayacağım izler bıraktı :(