Gönderen Konu: Bagaja Su Girmesi  (Okunma sayısı 273 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı recepkurt

• 2. Vites
  • **
  • *Adı soyadı : Recep kurt
  • *Meslek: Asansör montaj
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tipo SX
  • Araç Rengi: Siyah
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1995
  • Yakıt Türü: LPG
Bagaja Su Girmesi
« : 16.Ara.2018 19:35:12 »
Merhaba arkadaşlar tipo aracımda bagajın sol tarafında sol döşeme komple ıslanıyor ve taban halısının yarısına kadarda su geliyor camcıya götürdüm arka cama ve kelebek camının arkasındaki cama baktırdım bunlardan su girmez dedi ben yinede şüphelenip arka cama iç taraftan silikon sıktım ve bagaj fitilini değiştirdim ama değişen bişey olmadı önceki yıl çok az oluordu bu yılki yağmurlarda su dahada çoğaldı şimdi yan taraf ıslandığına göre acaba arka stoptanmı yoksa en arkada olan camın yanından yada arka çamurluktan falanmı gelir varmıdır böyle bir olay başına gelen veya şöyle bir dene falan deyip akıl verebilecek olan arkadaşlar varmı teşekkürler şimdiden
« Son Düzenleme: 16.Ara.2018 19:39:07 Gönderen: recepkurt »

Çevrimdışı selim öztürk

• Süper Moderatör
  • 3. Vites
  • Araç Markası: Volkswagen
  • Araç Modeli: Golf
  • Araç Rengi: gümüş gri
  • Yakıt Türü: Dizel
Ynt: Bagaja Su Girmesi
« Yanıtla #1 : 17.Ara.2018 00:29:52 »
Alttan  su  alıyor  olmasın. Çürüyüp  delinmiş   bir yer  varsa  ve  zamanla  delik büyümüş  ise..

Çevrimdışı recepkurt

• 2. Vites
  • **
  • *Adı soyadı : Recep kurt
  • *Meslek: Asansör montaj
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tipo SX
  • Araç Rengi: Siyah
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1995
  • Yakıt Türü: LPG
Ynt: Bagaja Su Girmesi
« Yanıtla #2 : 17.Ara.2018 09:27:14 »
Alttan  su  alıyor  olmasın. Çürüyüp  delinmiş   bir yer  varsa  ve  zamanla  delik büyümüş  ise..
Yok arabaya ben 4 günde 1 falan kullanıyorum durduk yerdede su alıyor bu forumda detaylı arama yapıp çok önceden bir paylaşım gördüm bagaja giden kablo körüğünden su almış bir arkadaşın benimkide yıprandı oraya bakıcam bugün inşallah ordandır eğer değilse ben içeri girip koltuğu yatırıp pandizotu söküp bir arkadaşa yukarıdan tazyikli su bastırıp içerden bakıcam öyle aklıma geldi