Gönderen Konu: TİPO 1.6 MPİ SIRALI SİSTEM KULLANICI YORUMU  (Okunma sayısı 58 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı engin44

• Geri vites
  • *Adı soyadı : Engin inan
  • *Meslek: Pazarlamacı
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Gri
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1999
  • Yakıt Türü: LPG
TİPO 1.6 MPİ SIRALI SİSTEM KULLANICI YORUMU
« : 27.Eyl.2019 09:11:19 »
Kullanıcı yorumu
Aracımda tek nokta enjeksiyonlar için olan lpg sistemi vardı. İki hafta önce tüp beyni arızalandı. Bu durumu bahane edip sıralı sistem lpg ye geçmeye karar verdim. 1200 tl karşılığı Atiker atikfast sıralı sistemi takdırdım. 1000 km kadar şehirler arası yol yaptım. Benim için en önemlisi aracın lpg de performansının bariz bir şekilde artması ve patlamaların kesilmesi oldu. Yakıt tüketimine gelince eski sistem lpg de şehirler arası 8lt yakmaktaydı. Şuan yeni sistem de 7 lt yaktı. (Ortalama 110-120 km hız ile) İki senedir kullanmaktayım. İlk aldığımda aracı taktırmak istemiştim sıralı sistemi ancak internet de okuduğum yorumlar beni çok tedirgin etmişti. Bu yüzden sürekli erteledim. Ustam sıkıntısız bir şekilde montajın olacağını daha önce defalarca mpi motora montaj yaptığını ve sıkıntısız bir şekilde sistemin çalışacağını söyleyince ustam a güvenip taktırdım. Umuyorum sistemde bir aksilik çıkmadan kullana bilirim. Herkese iyi forumlar.

Çevrimdışı omerozdemir

• Geri vites
  • *Adı soyadı : Ömer Özdemir
  • *Meslek: Jeneratör Sevis
  • Araç Modeli: Tempra 2.0 16v
  • Araç Rengi: Metalik Gri
  • Model Yılı: 1996
  • Yakıt Türü: Benzin
Ynt: TİPO 1.6 MPİ SIRALI SİSTEM KULLANICI YORUMU
« Yanıtla #1 : 27.Eyl.2019 22:35:08 »
2.0 16v kullanıcısıyım, sürekli patlamalardan, arızalardan, çekiden düşmeden dolayı eski sistemi söküp atıp tankına kadar atiker sıralı sistem bağlattık. Atiker gerçekten çok iyi geldi 2 seneye yakın bi süredir ne derdi var ne tasası çok şükür sessiz sedasız ben gazını veriyorum o sakinliğini  :D:

Çevrimdışı engin44

• Geri vites
  • *Adı soyadı : Engin inan
  • *Meslek: Pazarlamacı
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Gri
  • Model Yılı: 1999
  • Yakıt Türü: LPG
Ynt: TİPO 1.6 MPİ SIRALI SİSTEM KULLANICI YORUMU
« Yanıtla #2 : 28.Eyl.2019 08:52:47 »
2.0 16v kullanıcısıyım, sürekli patlamalardan, arızalardan, çekiden düşmeden dolayı eski sistemi söküp atıp tankına kadar atiker sıralı sistem bağlattık. Atiker gerçekten çok iyi geldi 2 seneye yakın bi süredir ne derdi var ne tasası çok şükür sessiz sedasız ben gazını veriyorum o sakinliğini  :D:
👍🏼 Bende çok memnun kaldım. Demem o ki gönül rahatlığı ile atiker atikfast taktırabilirler.