Gönderen Konu: Forumu Nette nasıl buldunuz?? ..Buraya gelme hikayeniz nedir ???  (Okunma sayısı 47288 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanBoran

• Ziyaretçi
Bilgisayar teknisyeni olduğum için donanimhaberi eskilerden beri takip ediyorum baya geniş veritabanı olan bir yer orda dh tipo clubünü gördüm baya bir yardımlaşma olduğunu fark ettim. Açılan konunun sonuna doğruda bu linke ulaştım ve katılmaya karar verdim artık. Biz kendimiz geldik kovuluncaya kadar gitmeyi düşünmüyoruz  :ban:  :muhaha:

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
    • 1998 Tipo SLX MPİ - Gökyüzü Mavisi
  • *Adı soyadı : Mesut
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Bravo SX
  • Araç Rengi: Buz Gri
  • Lpg Markası : Düp Yok
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Türü: Benzin
resul kardeşim hoş geldin.. de ;)

ama bu  :ban: ve  :muhaha: smilesini anlamadım.. :s20: :s20: :s20: biz kimseyi kovmadk daha  ;)

bu  :muhaha: :ban: olayına acıklık getirirsen seviniriz.. ;) ;)
Volkswagen California

CanBoran

• Ziyaretçi
resul kardeşim hoş geldin.. de ;)

ama bu  :ban: ve  :muhaha: smilesini anlamadım.. :s20: :s20: :s20: biz kimseyi kovmadk daha  ;)

bu  :muhaha: :ban: olayına acıklık getirirsen seviniriz.. ;) ;)

yok açıklık getiren bi noktası yok şaka olsun diye kovsanız da gitmeye niyetim yok demek istedim sadece :)

Tempra_35

• Ziyaretçi
babamın bi arkadaşı söyledi onun arabası accent  :) ama bu siteyi biliyormuş iyi ki bana söledi

gogo_gogo

• Ziyaretçi
mrblar 98 1,4 tipo s im var 1 yıldır flan bende.7 yıllık tipo hastasıyım sonunda geçen yıl aldımm :heyyo: ankaradayım buluşmalar falan oluo mu acaba pek bilmiyorum eğer oluosa ben hazırım ii günler..

Mastempraniak

• Ziyaretçi
ben tempranın teknik özelliklerini googleden araştırırken buldum yanlız baya bi aşagılardaydı ama üye sayısı artıp görüntülenme sayısı arttıkça yukarılarda gözüküp daha cok kişinin dikkatini cekecektir. :nazar:

Çevrimdışı Ömer Muluk

• Ömer
  • 5. Vites
  • Eski tipocu
    • ERZBEY - 1999 TİPO 1.6 SLX İE / ÇELİK GRİ
  • *Adı soyadı : Ömer Muluk
  • *Meslek: Sağlık Teknikeri
  • Araç Markası: Diğer
  • Araç Modeli: Diğer
  • Yakıt Türü: LPG
mrblar 98 1,4 tipo s im var 1 yıldır flan bende.7 yıllık tipo hastasıyım sonunda geçen yıl aldımm :heyyo: ankaradayım buluşmalar falan oluo mu acaba pek bilmiyorum eğer oluosa ben hazırım ii günler..
gogo_gogo aramıza hoşgeldiniz  :tebrik: aracınızı güle güle kullanın. önümüzdeki günlerde ankarada bir buluşmamız olacak sizide orada görmek bizleri çok sevindirir  ;) forumda birbirimizi tanımak ve daha samimi bir ortam için kendimizi diğer üyelere tanıtıyoruz, eğer sizde kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz  ;)  tanışma bölümü kuralları için http://www.tempratipo.com/forum/index.php?topic=1499.0

Çevrimdışı Adminnn

• Administrator
  • TURBO
    • 2002 FİAT MAREA HLX 2.0 20V
  • *Adı soyadı : Gazi
  • *Meslek: En Teknik Eleman
  • Araç Modeli: Marea
  • Araç Rengi: Füme
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 2002
gogo_gogo aramıza hoşgeldiniz  :tebrik: aracınızı güle güle kullanın. önümüzdeki günlerde ankarada bir buluşmamız olacak sizide orada görmek bizleri çok sevindirir  ;) forumda birbirimizi tanımak ve daha samimi bir ortam için kendimizi diğer üyelere tanıtıyoruz, eğer sizde kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz  ;)  tanışma bölümü kuralları için http://www.tempratipo.com/forum/index.php?topic=1499.0

:ok: :ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :bravo: :bravo: :bravo:
Volkswagen California

yy06

• Ziyaretçi
benim hikayemde gayet basit.. şubat ayında 93 model tempra sx ak aldım ankaradan. şehir içi 300 ykr yakınca çok geldi tabi..sonra gittim sanayiye ayar ayar ayar....olmadı..bende girdim netten başladım araştırmaya sonuç olarak en iyi en kapsamlı bilgileri burda buldum yaklaşık 2 ay kadar önce.. ama yanılmıyorsam taşınmış site..şimdide bi bakayım ne var ne yok die ama oda ne hiç bişi göremiom:))))emeğe saygımız sonsuz..hazırlayan arkadaşlara teşekkürler:)))bunları daha önce lütfedipde yazsaydık şimdi zorlanmazdım:) neyse daha fazla uzatmayım..

Çevrimdışı Ömer Muluk

• Ömer
  • 5. Vites
  • Eski tipocu
benim hikayemde gayet basit.. şubat ayında 93 model tempra sx ak aldım ankaradan. şehir içi 300 ykr yakınca çok geldi tabi..sonra gittim sanayiye ayar ayar ayar....olmadı..bende girdim netten başladım araştırmaya sonuç olarak en iyi en kapsamlı bilgileri burda buldum yaklaşık 2 ay kadar önce.. ama yanılmıyorsam taşınmış site..şimdide bi bakayım ne var ne yok die ama oda ne hiç bişi göremiom:))))emeğe saygımız sonsuz..hazırlayan arkadaşlara teşekkürler:)))bunları daha önce lütfedipde yazsaydık şimdi zorlanmazdım:) neyse daha fazla uzatmayım..
estağfurullah kardeşim, bizler ortamımızın daha samimi olabilmesi için üyelerimizden kendilerini tanıtmalarını ve biraz daha forumda aktif olmalarını istiyoruz. çokmu şey istiyoruz sence  :s20:
aracınız hayırlı olsun, şu an yakıt değerleri nasıl düzeltebildinizmi?

yy06

• Ziyaretçi
valla kardeş 3-4 ay sanaiye git gel 2 beyin değiştirdikten sonra 2-3 hafta kadar önce sonuda 230-240 ykr a düşürüdüm...eee artık normal değer budur sanırım..yoksa dahada az yakarmı ha bide 1-2 saat önce gitti gidiyordan performans buji aldım baklalım belki etkiler..

Çevrimdışı Alper Uçan

• 2. Vites
  • **
  • Alper UÇAN-1973-TOKAT
    • alperucan - 1997 TİPO 1.4 ie SX- AC / SAFİR MAVİ
  • *Adı soyadı : Alper UÇAN
  • *Meslek: Anestezi Teknisyeni
  • Araç Modeli: Tipo 1.4 SX ie / AC
  • Araç Rengi: Safir Mavi
  • Model Yılı: 1997
ben donanımhaber'e takılıyordum.Sağolsun brkpls arkadaşımız bu siteden bahsetti ve buradayım.

Çevrimdışı Ömer Muluk

• Ömer
  • 5. Vites
  • Eski tipocu
valla kardeş 3-4 ay sanaiye git gel 2 beyin değiştirdikten sonra 2-3 hafta kadar önce sonuda 230-240 ykr a düşürüdüm...eee artık normal değer budur sanırım..yoksa dahada az yakarmı ha bide 1-2 saat önce gitti gidiyordan performans buji aldım baklalım belki etkiler..
benim araçta lpg yok, benim tipo benzinle o değerlerde yakıyor. lpg ile ilgili başlık altında bu sorununla ilgili daha fazla bilgi bulabilirsin.

yy06

• Ziyaretçi
ben o zaman oaya bi bakim..bu mesajdan sonra açılır heralde:))

Çevrimdışı Adminnn

• Administrator
  • TURBO
Gecen yıl  fazla yakıttan dolayı arastırmadıgım yer kalmadı neden derseniz ustalaradan  sonuc cıkmayınca kendi arızamı kendim yaparım diye yola cıktım bir cok sey buldum ama burayı Maviş717 yani mesut abimin bir çalışmasını gordukten sonra cok kaliteli bir yer olduguna karar verdim Bu gosterge panelindeki kondansator degisimi konusu  bu konuyu belki 20 kere inceledim cok guzel resimli anlatım olmus birde dusundumki burda yazılan bu tamiri ustaya yaptırsan ki yapacak usta nadir  komple gosterge degistirler valla :)) Bende bu siteyle beraber bir kac yer degistirdim ama her seferinde yerimizi bulduk burası son durak artık :)  Burda emegi gecen tüm abilerime ve kardeslerime sonsuz tesekurler arabam hakkında bilmedigim o kadar cok sey varmıski hepsini burdan öğrendim. iyiki varsın tempra tipo ailesi... :bravo:
teşekkürler kardeşim  :ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
Gecen yıl  fazla yakıttan dolayı arastırmadıgım yer kalmadı neden derseniz ustalaradan  sonuc cıkmayınca kendi arızamı kendim yaparım diye yola cıktım bir cok sey buldum ama burayı Maviş717 yani mesut abimin bir çalışmasını gordukten sonra cok kaliteli bir yer olduguna karar verdim Bu gosterge panelindeki kondansator degisimi konusu  bu konuyu belki 20 kere inceledim cok guzel resimli anlatım olmus birde dusundumki burda yazılan bu tamiri ustaya yaptırsan ki yapacak usta nadir  komple gosterge degistirler valla :)) Bende bu siteyle beraber bir kac yer degistirdim ama her seferinde yerimizi bulduk burası son durak artık :)  Burda emegi gecen tüm abilerime ve kardeslerime sonsuz tesekurler arabam hakkında bilmedigim o kadar cok sey varmıski hepsini burdan öğrendim. iyiki varsın tempra tipo ailesi... :bravo:

teşekkürler mehmet kardeşim.. :hey:
Volkswagen California

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO

yücel kardeşim hoş geldin sefalar getirdin... :hey: sitemizin son yeri burası..mart ayından beri bu adresteyiz artık tasınmak yok...ev bizim.. :ok:

yakıt konusunda s.içi aldığınız lpg litre fiyatına göre değişir..ortalama  lt  lpg ile ş.içi 8 km gidersiniz..s.dısı ise 11 km.. aldığınız lt göre hesap edin artık.. ;)

ayrıca yakıt konusundaki tecrübe ve sorularınızı yakıt bölümümüz  de sorabilirsiniz..hem bu konu dağılmamış olur..hemde bilgiler tek konuda derli toplu olmuş olur.. :ok:
Volkswagen California

kazim06

• Ziyaretçi
 :01:
 slm
   bende bır tempra hastası olarak arnızda bulnmaktan gurur duydum kısa zamnda aracımın fotalarını koyacagım  site cok guzel olmus emeklere saglık :nazar:

tümers

• Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben tümers ankaradan katılıyorum 99 1,4 s tipo var bendede buraya katılma sebebim konuları merak ettim diğer tipo kulüplerinede giriyordum bir yerde bu siteyi söğlemişler bende bir bakayım tanışalım dedim.

salurlu

• Ziyaretçi
BEN YENİ BULDUM DAHA ÖNCE DH VE TURKEY FORUM DA BAYA İNCELEDİM BENDE DİYORDUM NEREDE BU ARKADASLAR GERCEKTEN COK GÜZEL BURASI

Çevrimdışı Adminnn

• Administrator
  • TURBO
BEN YENİ BULDUM DAHA ÖNCE DH VE TURKEY FORUM DA BAYA İNCELEDİM BENDE DİYORDUM NEREDE BU ARKADASLAR GERCEKTEN COK GÜZEL BURASI
hoşgeldin ilhan kardeşim  :hey: :hey:

küçük harfla yazarsan seviniriz  ;) ;) ;)

gezgin27

• Ziyaretçi
ben bir gün bir arkadaş ortamında sohbet ederken bir arkadaşımız sizden bahsetdi bu siteden ve çok yaralı bir site oldugunu bilgi paylaşımının karşılıksız bir ortamda oldugundan bahsetdi ve bende buraya girmeyi düşündüm

Çevrimdışı Levent Gök

• 1. Vites
  • *
  • *Adı soyadı : Levent
  • *Meslek: Öğretmen
  • Araç Rengi: Ateş Kırmızı
  • Model Yılı: 2005
yaw ben buraya nasıl geldim hiç hatırlamıyom.barışın işidir bu.var bi çapanoğlu.sonuç olarak maviş717 haber gönderdi bizim marea sitesine bizde geldik artıkın......
2005 Marea Liberty
EDEP İLE GİREN LUTÜF İLE ÇIKAR

yolcu72

• Ziyaretçi
Goglee da Tipo ile ilgili bilgi ararken tesadüfen buldum.
Ama prosedür gereği henüz sitenin diğer bölümlerine girebilmiş değilim.Kendi fikrim olarak söyleyeyim 5 mesaj sistemi çok abartılı ve birçok insan bu yüzden geri dönüyodur diye düşünüyorum.