Gönderen Konu: Forumu Nette nasıl buldunuz?? ..Buraya gelme hikayeniz nedir ???  (Okunma sayısı 47296 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
    • 1998 Tipo SLX MPİ - Gökyüzü Mavisi
  • *Adı soyadı : Mesut
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Bravo SX
  • Araç Rengi: Buz Gri
  • Lpg Markası : Düp Yok
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Türü: Benzin
 :muhaha: :muhaha: :muhaha:

gecegece hamdi abi güldürdün beni allahta seni güldürsün abicim.. :hhh: :hhh:
Volkswagen California

MelCOM

• Ziyaretçi
ben daha önceden forumu tesadüfen bulmuştum üye oldum..birgün at sırtında gezmekten yorgun düşmüş çadırımızda barış çubuğu içerken birden çadır göçtü  :sırıtan: sonra bi baktım ırmağın karşı kıyısına mesut ve gazi kardeşlerim çadırlarını kurmuşlar oraya gidelim bari dedim.. :muhaha:  oraya at ve okları bırakıp gelecen dediler  :s20: fesupanallah dedim .. medeni giyindik ceket falan derken ya burasıda tehlikeli çadırları sel alır en iyisi biz az yukarı taşınalım dediler  :hhh: ya öyle zırt pırt çadır taşıyamam dedimsede dinlemediler... :s1:.tabii doğal olarak geciktik bir geldim ki kapıya ohoooo herkez genç karizma  :love: biz fukara donundaki yama gibi kenarda kaldık neyse uzatmayalım kapıdakiler bizi doğal olarak almadılar  :devil: ön eleme yapıyorlarmış meğer yakışıklı olmak gerekiyormuş.. :sırıtan:..Allah'tanki  mesut ve gazi kardeşlerim yardımcı oldu da beni arka kapıdan içeri aldılar gizlice işte böyle   :sırıtan: :hhh:

:muhaha: :muhaha: :muhaha: :muhaha: :muhaha:

Çevrimdışı Fatih Gönül

• 5. Vites
  • Paylaşan ZENGİNLER, Paylaştıkça ZENGİNLER
  • *Adı soyadı : Fatih GÖNÜL
  • *Meslek: kuran kursu öğretmeni
  • Araç Markası: Skoda
  • Araç Modeli: Oktavya
  • Araç Rengi: şeker beyazı
  • Lpg Markası : romano
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Türü: LPG

gecegece hamdi abi güldürdün beni allahta seni güldürsün abicim.. :hhh: :hhh:

[/URL]

Çevrimdışı Veysel Ekinci

• 2. Vites
  • **
  • TİPO KULLANMAK Bİ AYRICALIKTIR ߥ Ŵ£¥§£Ł™
  • *Adı soyadı : Veysel Ekinci
  • *Meslek: Muhasebe
  • Araç Modeli: Tipo 1.4 SX ie
  • Araç Rengi: Gökyüzü Mavisi
  • Lpg Markası : Fema
  • Model Yılı: 1997
SELAM ARKADAŞLAR...

OLDUM OLASI TİPO'NUN HASTASIYIM...VE SONUNDA KAFAMA KOYDUĞUM 1997 MODEL 1.4 ie SX BENİM OLDU... ARTIK BANADA TİPO HASTALIĞI BULAŞTIĞINA GÖRE; BU HASTALIĞINDA ÇARESİ OLMADIĞINA GÖRE... TAM GAZ PİSTLERDE DUMAN ATALIM DERİM...

TAVSİYE ÜZERİNE KAYIT OLDUM... :teşekkür:

Proximo

• Ziyaretçi
Herkese selamlar. Foruma yeni üye oldum.Tipo sahibi olarak bende varım.

:bravo: :bravo:

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
@20 AK 362   ve @Proximo

arkadaslar hoş geldiniz. ;) ;) ;) .sizleri burada tipo  ve tempra ailesinde görmek güzel. :ok:

ama kendinizi tanışma bölümünde ayrı konu acarak tanıtırsanız memnun oluruz.... ;)

bu konuyada forumu nereden ve nasıl bulduğunuzu yazarsanız iyi olur..forum konularını doğru kullanıp bilgiye dogru ve hızlı ulasmmak isteriz değil mi? :ok:
Volkswagen California

tufan31

• Ziyaretçi
slm arkadaşlar. yeni üyeyim , umarım mesajı yanlış yere yazmıyorum . ben Tufan hatay dan herkese merhaba . 2000 Tipo 1.6 i.e mpi : :hey:

Çevrimdışı murat35

• 4. Vites
slm arkadaşlar. yeni üyeyim , umarım mesajı yanlış yere yazmıyorum . ben Tufan hatay dan herkese merhaba . 2000 Tipo 1.6 i.e mpi : :hey:
aramıza hoşgeldin kardeş...
tanışma bölümünden kendine bir konu açıp, yaş ve meslek bilgilerini yazarsan süpper olur...
iyi paylaşımlar...
Tempra Tipo Club Türkiye

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
aramıza hoşgeldin kardeş...
tanışma bölümünden kendine bir konu açıp, yaş ve meslek bilgilerini yazarsan süpper olur...
iyi paylaşımlar...

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

yer yanlış ama olsun... :)
Volkswagen California

bulut55

• Ziyaretçi
merhaba :bayrak: :bayrak: :bayrak:

benim bu siteyi bulma maceram, aracımdaki buji yağlama sorunu ile ilgili bulunduğum ilçede ustalar yetersiz olduğu için internet üzerinden araştırma yapmak istediğimde google' de tempra yazdığımda sonuçlardan buldum ve o günden beri takip edip heyecanla siteye girdim, siteden çok faydalı yani aracımın bakım ve onarımı ile ilgili faydalı bilgiler edindim, ensonunda da aranıza katılmaya karar verdim ve katıldım, gerçi bu değişyen üçüncü sitemiz ancak, bu son olur temennisi ile saygı ve sevgilerimle. kuruculara   :teşekkür: :teşekkür: :teşekkür:   :bayrak1: :bayrak1: :bayrak1:

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO

benim bu siteyi bulma maceram, aracımdaki buji yağlama sorunu ile ilgili bulunduğum ilçede ustalar yetersiz olduğu için internet üzerinden araştırma yapmak istediğimde google' de tempra yazdığımda sonuçlardan buldum ve o günden beri takip edip heyecanla siteye girdim, siteden çok faydalı yani aracımın bakım ve onarımı ile ilgili faydalı bilgiler edindim, ensonunda da aranıza katılmaya karar verdim ve katıldım, gerçi bu değişyen üçüncü sitemiz ancak, bu son olur temennisi ile saygı ve sevgilerimle. kuruculara   :teşekkür: :teşekkür: :teşekkür:   :bayrak1: :bayrak1: :bayrak1:

teşekkür ederiz muammer kardeşim..diğer geminin kaptanı biz değildik..rotadan çıktı.. am yeni gemi aldık..yolculuğa devam..kaptan / kaptanlar sağlam.. :hiii: :hiii: :hiii:
Volkswagen California

Çevrimdışı Adminnn

• Administrator
  • TURBO
    • 2002 FİAT MAREA HLX 2.0 20V
  • *Adı soyadı : Gazi
  • *Meslek: En Teknik Eleman
  • Araç Modeli: Marea
  • Araç Rengi: Füme
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 2002

teşekkür ederiz muammer kardeşim..diğer geminin kaptanı biz değildik..rotadan çıktı.. am yeni gemi aldık..yolculuğa devam..kaptan / kaptanlar sağlam.. :hiii: :hiii: :hiii:
:ok: :ok: :ok:

sinankiremit

• Ziyaretçi
turkey forumda asicvs arkadaşımızın konusuyla buralara kadar geldik. ozaman temelleri atıldı hatta adminler bizlere kızıyordu. bu yeni adresi googlede buldum. eski adresin kapandığını bilmiyordum. ama bizde bu ruh oldukça fizana kadar gideriz heralde diyorum.

Çevrimdışı Mehmet KOCAMAZ

• Süper Moderatör
  • 5. Vites
    • 1999 Tipo 1.6ie SLX / ACS
  • *Adı soyadı : Mehmet
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Beyaz
  • Lpg Markası : Zavoli
  • Model Yılı: 1999
Ben turkeyforumda tempratipo topiği varken google'dan Tempram hakkında bi arastırma yaparken bulmustum o zaman bu zaman buralardayım :hey: İyikide varım çok iyi arkadaslıklarım oldu öz abim yok ama o kadar sevdiğim kişiler var bu sitede bu site başka site  :nazar: :nazar: :nazar:

Çevrimdışı kadir aykanat

• 5. Vites
  • KaDiR - AnKaRa - 25 VoLuMe:ııııııııııIııııııııı[]
  • *Adı soyadı : KaDiR
  • *Meslek: OtO MüZiK GöRüNtÜ Ve ALaRm SiStEmLeRİ
  • Araç Markası: Diğer
  • Araç Modeli: Diğer
  • Araç Rengi: BeYaZ
  • Lpg Markası : benzinli :)
  • Model Yılı: 1997
Ben turkeyforumda tempratipo topiği varken google'dan Tempram hakkında bi arastırma yaparken bulmustum o zaman bu zaman buralardayım :hey: İyikide varım çok iyi arkadaslıklarım oldu öz abim yok ama o kadar sevdiğim kişiler var bu sitede bu site başka site  :nazar: :nazar: :nazar:

mehmet ım her zaman senınle ve sıtedekı tum arkadaslarımızlayız  :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

reproach

• Ziyaretçi

bende parça ararken google da dh yi gördüm baya bi yazı vardı... neyse oraya üye olduk. sonra bi gün başka bişi aratıyordum bi baktım tepmratipo.com domainli bi başlık hemen girdim üye oldum. içerik sağlam ve geliştirme yapmak için bilgi hazinesi.

veysel_mff52

• Ziyaretçi
arkadaşlar beni de siteye çeken unsur kadir kardeşimiz oldu.kadiri uzun zamandır tanıyorum zaten dolaylı yollardan sevdiğim bi kardeşim. sende de tipo var bizim tayfaya katılsana diyince bende ne tafyasıymış bu felan dedi. eski siteden felan bahsetti. tamam dedim madem öyle tempra ve tipolarla ilgili bende katılayım dediim. o gün hemen eve gider gitmez üye oldum. işte böyle. paylaşımlarınız ve iyimserliğiniz için bütün arkadaşlara tşk ederim.

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
arkadaşlar beni de siteye çeken unsur kadir kardeşimiz oldu.kadiri uzun zamandır tanıyorum zaten dolaylı yollardan sevdiğim bi kardeşim. sende de tipo var bizim tayfaya katılsana diyince bende ne tafyasıymış bu felan dedi. eski siteden felan bahsetti. tamam dedim madem öyle tempra ve tipolarla ilgili bende katılayım dediim. o gün hemen eve gider gitmez üye oldum. işte böyle. paylaşımlarınız ve iyimserliğiniz için bütün arkadaşlara tşk ederim.

bizde teşekkür ederiz  veysel kardeşim.. :) :)
Volkswagen California

ahmeteren03

• Ziyaretçi
ben tipomu 2 ay önce aldım. tipo ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için google yazdığımda buldum  ve üye oldum. Nazar  :nazar: değmesin çok güzel bir forum. düşünenlerden Allah Razı Olsun  :teşekkür: :teşekkür: :teşekkür: :bravo:

Çevrimdışı Adminnn

• Administrator
  • TURBO
ben tipomu 2 ay önce aldım. tipo ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için google yazdığımda buldum  ve üye oldum. Nazar  :nazar: değmesin çok güzel bir forum. düşünenlerden Allah Razı Olsun  :teşekkür: :teşekkür: :teşekkür: :bravo:
teşekkürler kardeşim, hoşgeldin  :hey: :hey: :hey:

Çevrimdışı sadık ablak

• TURBO
  • sadık /ankara -30
  • *Adı soyadı : SADIK
  • *Meslek: SMMM ADAYI
hepiniz sağolun arkadaşlar allah sizleri bu forumdan eksik etmesin :)
LÜTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ

FORUM KURALLARI

JA868

• Ziyaretçi
exobar1987 nickli üyeden mail aldım saaolsun davet etti formmuzla böylece tanısmıs olduk.bütün form üyelerine selamlar ismim veysel ja868 plakam 1999 model tipo actionum var bütün arkadaslara saglıklı kazasız günler diliyorum saglıcakla kalın. :bayrak: :bayrak: :bayrak:

Çevrimdışı Mehmet KOCAMAZ

• Süper Moderatör
  • 5. Vites
    • 1999 Tipo 1.6ie SLX / ACS
  • *Adı soyadı : Mehmet
  • Araç Modeli: Tipo 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Beyaz
  • Lpg Markası : Zavoli
  • Model Yılı: 1999
exobar1987 nickli üyeden mail aldım saaolsun davet etti formmuzla böylece tanısmıs olduk.bütün form üyelerine selamlar ismim veysel ja868 plakam 1999 model tipo actionum var bütün arkadaslara saglıklı kazasız günler diliyorum saglıcakla kalın. :bayrak: :bayrak: :bayrak:

Hoşgeldin  :s2: :s2: :s2: :hey:

Çevrimdışı Adminnn

• Administrator
  • TURBO
,
hoşgeldin kardeşim  :hey: :hey:

mehmet kardeşim maşallah lobi faaliyetleri son hızla gidiyor, sana da teşekkürler kardeşim  :ok: :ok: :ok:
« Son Düzenleme: 11.Nis.2008 20:29:10 Gönderen: sense__7373 »

Çevrimdışı sadık ablak

• TURBO
  • sadık /ankara -30
  • *Adı soyadı : SADIK
  • *Meslek: SMMM ADAYI

Hoşgeldin  :s2: :s2: :s2: :hey:
helal mehmet kardeşim ajan gibi çalışmıssın gizliden gizliye :sırıtan:
LÜTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ

FORUM KURALLARI