Gönderen Konu: Forumu Nette nasıl buldunuz?? ..Buraya gelme hikayeniz nedir ???  (Okunma sayısı 47292 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Memoli

• Ziyaretçi
tipo s aracım var daha doğrusu yeni aldım. bir kaç parça bölümüne eklenti yapmak istedim. sitenizde buldum kendimi... :ok: :bravo: :01:

Çevrimdışı Adminnn

• Administrator
  • TURBO
    • 2002 FİAT MAREA HLX 2.0 20V
  • *Adı soyadı : Gazi
  • *Meslek: En Teknik Eleman
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Marea
  • Araç Rengi: Füme
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 2002
  • Yakıt Türü: LPG
tipo s aracım var daha doğrusu yeni aldım. bir kaç parça bölümüne eklenti yapmak istedim. sitenizde buldum kendimi... :ok: :bravo: :01:
hoşgeldin kardeşim  ;) :ok: :hey:

Memoli

• Ziyaretçi
cümleten hoşbulduk gerçekten aile havası var burda çok memnun kaldım arkadaşlar... bişey sormak istiyorum bu araç arkasına yapıştıracağım web sitemizin sticker i nerden bulabilirim bilgi verirseniz sevirim içtenlikle davranışınız için  :teşekkür: :teşekkür: :teşekkür: :01:

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
    • 1998 Tipo SLX MPİ - Gökyüzü Mavisi
  • *Adı soyadı : Mesut
  • Araç Modeli: Bravo SX
  • Araç Rengi: Buz Gri
  • Lpg Markası : Düp Yok
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Türü: Benzin
cümleten hoşbulduk gerçekten aile havası var burda çok memnun kaldım arkadaşlar... bişey sormak istiyorum bu araç arkasına yapıştıracağım web sitemizin sticker i nerden bulabilirim bilgi verirseniz sevirim içtenlikle davranışınız için  :teşekkür: :teşekkür: :teşekkür: :01:

kardeşim logoyu deneme maksatlı basmıştık ama talep olursa tekrar basım yapabiliriz..diğer bir arkadasın aynı sorusuna yanıt

http://www.tempratipo.com/forum/index.php?topic=1826.msg26600#msg26600

arkadaşlar stickerler mükemmel olmuş ya bizede gönderin yada nasıl olur nerede yaptırırız ve fiyatı ne aralıklardadır.ben izmit/değirmenderede oturuyorum.her tempra veya tipo gördüğümde durdurup sorasım geliyor.sen kimsin diye. :)

ümit kardeşim bir konu acaym sorayım toptan bastırayım..yada herkesin plakasını logoya özel basalım..digital baskı bunlar..dıstan yapıştırma.. ;)

maliyet ise

plakasız 2 ytl ( fazla bastığı için daha uygun )
plakalı ise 5 ytl ( az sayıda basıldığı için pahalı )

daha uygun olması basımla alakalı.. ;)
Volkswagen California

Memoli

• Ziyaretçi
ok. abijim plakalı olursa daha iyi olur ben varım. haber bekliyorum..

datca

• Ziyaretçi
araca bişeyler ekliyim fikir alayım derken buldum siteyi. güzele benziyor. inş iyi vakit geçiririz

dado

• Ziyaretçi
valla üstat,araçla ilgili merak ettiğim bazı şeyler vardı. arama yaptım,birkaç forum çıktı karşıma ama,ben biraz düzen hastasıyımdır,bu yüzden şöyle aradığımı rahat bulabileceğim düzenli bir site arıyordum,burayı buldum....çokta iyi oldu...emeği geçen herkese saygılar :ok:

memur

• Ziyaretçi
aslında siteyi tesadüfen buldum öyleki tempra araştırması yaparken bi sitede kullanıcılardan biri site adı vermek yasak ama googleden tempra tipo clup diye ararsanız bulursunuz diye yazmıştı ben o gün siteyi buldum ve biraz araştırma yapınca tempra almaya karar verdim çünki buradaki arkadaşlar her konuda birbirine yardım ediyolar. inşallah böle devam eder

darkblack

• Ziyaretçi
Bu forumun kurucuları olan arkadaşlarla daha önce bir uydu forumunda araçlarla ilgili bölümde yazılan yazılar vasıtası ile tanışmıştım,onları takip ederek ki kimi zaman bu çok zor oldu, şimdiki foruma ulaştım. İnanılmaz faydalı bilgiler aldım, bu bilgileri bize sağlayan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim.

Çevrimdışı Admin

• Administrator
  • TURBO
    • 1998 Tipo SLX MPİ - Gökyüzü Mavisi
  • *Adı soyadı : Mesut
  • Araç Modeli: Bravo SX
  • Araç Rengi: Buz Gri
  • Lpg Markası : Düp Yok
  • Model Yılı: 2001
Bu forumun kurucuları olan arkadaşlarla daha önce bir uydu forumunda araçlarla ilgili bölümde yazılan yazılar vasıtası ile tanışmıştım,onları takip ederek ki kimi zaman bu çok zor oldu, şimdiki foruma ulaştım. İnanılmaz faydalı bilgiler aldım, bu bilgileri bize sağlayan tüm arkadaşlara da teşekkür ederim.
bizde sizlere aramızda olduğunuz için teşekkür ederiz.. ;)
Volkswagen California

tipo hastası

• Ziyaretçi
slm arkadaslar.....ben tipo club eski üyelerinden tipo hastası...istanbulda bulusma olmus bugün haberim oldu..cok üzüldüm lütfen bundan sonra maille beni haberdar edin...aracım 1995 tipo slx ist da  sadece birkac tane olan bal köpüğü(sarı)renkli benide eklersiniz sevinirim

Çevrimdışı Berat Kart

• 5. Vites
  • Berat 34 İstanbul
  • *Adı soyadı : BERAT
  • *Meslek: İŞ GELİŞTİRME
  • Araç Modeli: Tempra SX
  • Araç Rengi: TURKUAZ
  • Model Yılı: 1995
TEMPRATİPO FORM larını biliyorum bunların için den en iyisi hangisi olabilir diye  ve siteye üye olduğumda anladımki gerçekten burda işler sıkı tutuluyor..tam paylaşımcılık süper.... :teşekkür:
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin

umaykut

• Ziyaretçi
hepiniz  :hoşgeldin: iz arkadaşlar..
aktif katılımlarınızı ve sık sık ziyaretlerinizi bekliyoruz..
 :bravo:

abelardo

• Ziyaretçi
selamıneyküm
vallaha ne yalan söyleyeyim
benim takamın içinde ne var ne yok öğrenmek  için googlede dolaşırken site adresini gördüm hemen üye oldum
çok iyi oldu üye olduğum
arabanım içinde ne var ne yok yavaşş yavaş öğreniyorum
kendi arabamın tamircisi olma yolunda adım adım ilerliyorum

erante

• Ziyaretçi
ben daha önce böyle bir siteye üye olmuştum adım erhan istanbulluyum mak. mühendisi ve tempra tutkunuyum bazı yönetici arkadaşları önceki siteden tanıyorum. bir süre siteyi bulamadım sanırım yenilenmiş emeği geçen herkese teşekkür ederim dah önceki sitede tempra hakkındaki projelrimi yazmıtım hatırlayan varmı bilemem ama inşaallah burada devam ederim hekese sagılarımı sunarım.
« Son Düzenleme: 23.Haz.2008 01:23:29 Gönderen: erante »

Çevrimdışı Ömer Muluk

• Ömer
  • 5. Vites
  • Eski tipocu
    • ERZBEY - 1999 TİPO 1.6 SLX İE / ÇELİK GRİ
  • *Adı soyadı : Ömer Muluk
  • *Meslek: Sağlık Teknikeri
  • Araç Markası: Diğer
  • Araç Modeli: Diğer
ben daha önce böle bir sitee üe olmuştum adım erhan istanbulluyum mak. mühendisi ve tempra tutkunuyum bazı yönetici arkadaşları önceki siteden tanıyorum. bir süre siteyi bulamadım sanırım yenilenmiş emeği geçen herkese teşekkür ederim dah önceki sitede tempra hakkındaki projelrimi yazmıtım hatırlayan varmı bilemem ama inşaallah burada devam ederim hekese sagılarımı sunarım.
hoşgeldin erhan kardeş, projelerini merak ettim doğrusu, ilerleyen zamanlarda bizlerle paylaşırsan seviniriz. ayrıca sitede makina mühendisi olamasıda güzel olacak  ;)
kardeş site kurallarına göre kendini tanışma bölümünde tanıtman gerekiyo  ;) isim/yaş/meslek/memleket gibi kendini tanıtırmısın  :ok:

Tanışma bölümü kuralları için http://www.tempratipo.com/forum/index.php?topic=1499.0

umaykut

• Ziyaretçi
istanbullular için bi tanışma gübü  daha mı yapsak yaw..
rakam çoğaldı bayaa..

Çevrimdışı Berat Kart

• 5. Vites
  • Berat 34 İstanbul
tek kelimeyle süper bir paylaşım herkez her türlü sorunu bu rada paylaşırsa bence herkez daha bilinçlenir..diye düşünüyorum.küçük sorun büyük sorun fark etmez..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin

aahmet61

• Ziyaretçi
google'dan tipo hakkında bilgi,resim,yedek parça vs. araştırırken gördüm ve buradayım ))

Çevrimdışı sadık ablak

• TURBO
  • sadık /ankara -30
  • *Adı soyadı : SADIK
  • *Meslek: SMMM ADAYI
  • Araç Markası: Diğer
  • Araç Modeli: Diğer
hoşgeldin seninde katkılarını bekliyoruz
LÜTFEN FORUM KURALLARINI OKUYUNUZ

FORUM KURALLARI

aahmet61

• Ziyaretçi
elimden gelen tüm desteği sunmaya hazırım  :sırıtan:

Çevrimdışı Berat Kart

• 5. Vites
  • Berat 34 İstanbul
hadi bakalım hayırlısı..

ruaam21

• Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben ahmet daha öncede burdaydım ben. ama baya bi zamandır yoktum şimdi tekrar buradayım. site göctükten sonra bende koptum baya uzun zamandır yoktum tekrar sitenin yapılandığını duyunca geldim daha önceden tanıdığım arkadaşlar var burdan onlarda unutmamışlarsa tanırlar beni bana zamanında cok yardımcı olmuşlardı hepsine tşk ediyorum burası mükemmel bir yer cok iyi insanlar var     :teşekkür:

retkit61

• Ziyaretçi
selam bundan iki ay önce torpidomdaki rahatsızlığım dolayısıyla bu siteyi buldum ve edindiğim bilgiler çok yardımcı oldu emeği geçen herkese teşekkürler. :bravo:

tempra415

• Ziyaretçi
google dan arayınca bulduk..:D