Gönderen Konu: www.tempratipo.com 2009 Takvimi  (Okunma sayısı 3446 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SAİT71

• Ziyaretçi
nedense ben indireceğimde link kırılıyor  ;( ;((

Rapidshare eklenen linklerde belirledikleri süre içinde belli bir indirme sayısına ulaşmayınca siliyor. Yani gereken ilgiyi görmeyen ve indirilmeyen örneğin 40-50 kere indirilmiş linkleri serverdan siliyor adamlar.

genie_

• Ziyaretçi
Arkadaşım link gene pert :morgöz:    Yeniden bi el atarsan çok sevineceğiz. :teşekkür:

Çevrimdışı Hamdi Topal

• Ombudsmantör
  • N O S
  • Araç Markası: Opel
  • Araç Modeli: Diğer
  • Yakıt Türü: Dizel
Konuyu hortlatayım..
Yeni yıl    2010 hazırlıklarına başlayalım mı ne dersiniz.? bu sefer daha tecrübeliyiz..Birde bunu acaba bir program olarak yapabilirmiyiz bilemiyorum.Yani baskı olarak alınabilecek olandan ( Duvara asılabilecek standart takvim ) başka birde  bilgisayarlar için tasarlasak mı.?acaba ekranın bir köşesinde günün tarihini ve site adını gösterecek küçük font'lu bir yazı dizisi şeklinde hani digital saatlerde görünüyor ya o türden www.tempratipo.com...   /   / 2010 " gibi tabii bu konuda yeni fikirler üretebilir ve olup olmayacağı şeklinde araştırmalar yapabiliriz.. :ok:

Çevrimdışı Eren Göktaş

• Member
  • N O S
  • The best or nothing 'forever-benz'
  • *Adı soyadı : Eren
  • *Meslek: ElectronicMan
  • Araç Markası: Diğer
  • Araç Modeli: Diğer
  • Araç Rengi: yeşil
  • Lpg Markası : Atiker
  • Model Yılı: 1997
  • Yakıt Türü: LPG
Bu  takvimler fazla pahalı bişey değil zannedersem sanayide benim usta 1000 tane falan bastırdı 150 milyondu
Mercedes-Benz 'The best or Nothing'

Çevrimdışı janjan

• Süper Moderatör
  • N O S
  • JANJ@N
  • *Adı soyadı : Emre
  • *Meslek: Graphic Designer
  • Araç Markası: Tiburon
  • Araç Modeli: FX coupe
  • Araç Rengi: Kırmızı
  • Lpg Markası : MTM-kit
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Türü: LPG
Konuyu hortlatayım..
Yeni yıl    2010 hazırlıklarına başlayalım mı ne dersiniz.? bu sefer daha tecrübeliyiz..Birde bunu acaba bir program olarak yapabilirmiyiz bilemiyorum.Yani baskı olarak alınabilecek olandan ( Duvara asılabilecek standart takvim ) başka birde  bilgisayarlar için tasarlasak mı.?acaba ekranın bir köşesinde günün tarihini ve site adını gösterecek küçük font'lu bir yazı dizisi şeklinde hani digital saatlerde görünüyor ya o türden www.tempratipo.com...   /   / 2010 " gibi tabii bu konuda yeni fikirler üretebilir ve olup olmayacağı şeklinde araştırmalar yapabiliriz.. :ok:

program nasıl yapılır bi fikrim yok ama basıma uygun bi tane takvim yaparız abi, konuşalım bu konuyu  :hey:

Çevrimdışı Gökhan Karadaş

• gökhan5142
  • Süper Moderatör
  • TURBO
  • FOREVER 156 :D
  • *Adı soyadı : gökhan karadaş
  • *Meslek: P.M.
  • Araç Markası: Diğer
  • Araç Rengi: bej
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Türü: Benzin
duvar takvimide olabilir ama bilgisayarda duvar kağıdı şeklinde bi şey olmazmı ??