Gönderen Konu: Motor soğutma suyu doldurulması ve havasının alınması  (Okunma sayısı 9162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adnan Taşan

• 3. Vites
    • ADNAN TASAN - 1989 1.7 FLASH (F2N ENGİNE) BEYAZ
  • *Adı soyadı : adnan
  • *Meslek: otobüs driver:)
  • Araç Markası: Diğer
  • Araç Modeli: Diğer
  • Araç Rengi: beyaz
  • Lpg Markası : nlp
  • Model Yılı: 1989
  • Yakıt Türü: LPG
valla benim 2.0 de hava alma sorunu yok..suyu tamamla devir etsin eksikse birdaha ekle o kadar kolay..yıllar önce 1.6 tempram vardı..o hava yapınca kaloriferin oralardan su şıkırtı sesi gelirdi..onun havasını zor alırdım..kalorifer sıcak konumda olacak,araç çalışırken havasını kalorifer veya lpg borularının herhangi birinden alırdım vs..devir ettiğini nasıl  anlarsına gelince su deposundaki su soğuk olur .kapagı açık çalışır halde aracı ıstırsın..hararet çıkınca su deposuna sıcak su gelmeye başlayınca anlarsın devir ettiğini..

Çevrimdışı Levent karakoc

• 3. Vites
  • *Adı soyadı : levent
  • *Meslek: tekniker
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tempra 1.6ie / AC
  • Araç Rengi: Gümüş
  • Lpg Markası : AKL Sıralı
  • Model Yılı: 1996
  • Yakıt Türü: LPG
valla benim 2.0 de hava alma sorunu yok..suyu tamamla devir etsin eksikse birdaha ekle o kadar kolay..yıllar önce 1.6 tempram vardı..o hava yapınca kaloriferin oralardan su şıkırtı sesi gelirdi..onun havasını zor alırdım..kalorifer sıcak konumda olacak,araç çalışırken havasını kalorifer veya lpg borularının herhangi birinden alırdım vs..devir ettiğini nasıl  anlarsına gelince su deposundaki su soğuk olur .kapagı açık çalışır halde aracı ıstırsın..hararet çıkınca su deposuna sıcak su gelmeye başlayınca anlarsın devir ettiğini..

teşekkürler :bravo:
Hey Gidi Hacı Murat sen SENSÖRsüzde giderdin
 :nazar:  TEMPRA PİLOTU   :nazar:
Tempra 1.6 i.e SLX ABS Airbag Klima Gümüş Gri
Full + Full

Çevrimdışı Aydın Acar

• Geri vites
  • *Adı soyadı : Aydın
  • *Meslek: öğretmen
  • Araç Markası: Fiat
  • Araç Modeli: Tipo 2.0 16v
  • Araç Rengi: Safir Mavisi