TEMPRA TİPO SERVİS > Boya - Kaporta -Cam - İç Aksam

TAVAN DÖŞEMESİ DEĞİŞİMİ / YENİLENMESİ

<< < (8/17) > >>

naksi:
Arkadaşlar zorda olsa tavanı tavan kuması ile döşedim resimleri şimdi ekliyorum

Önce Söktüm ve kenara attım :)

Sonra Önce Yıkayarak temizleyip geri takma niyetindeydim kirleri giderebilirsem sorun yoktu şu an kirli hali böyle

Yıkandı ve balkonda kurudu fakat istediğim gibi olmadı kirin altından çizikler çıktı ve mat bi renkte kaldı

Bende oto Döşmeciye gittim bana tavanı 100 ytl ye doseyebilecegini soyledi bende sadece kuması aldım tavan kuması 2 metre aldım eni 1.75 metre 40 tl cik bayıldık aslında daha ucuza 30 a da buluna bilir gibi geldi ama daha once yine baska oto dosemeciye sormustum oda 40 demişti :) toptancısını bulsak 30 olcak heralde

Yatırdım tavanı yere

Bahouse dan bison yapıstırıcımıda aldım 750 ml lik arkadaslar bu bison kit kumas ve dosemede bire bir baska bie kullanmayın bally falan sarkma yapıyorlar
yanında birde fırca aldım yapıstırıcı bison 11 ytl fırca 2 ytl

Ve güzelce döşedim kumasın tavan kuması olması yumusak ve tavana gore sekil alıyor kumasın özelliğinden dosemeside kolay oluyor

Döşenmiş hali kurumaya bıraktım

Sökük tavanımın hali

tavanı sokunce tavan lambasına gelen kabloların yanında bos bi soket vardı ne işe yarar bilen varmı ben sanroof içindir die dusundum tesisat hazır yane alıp takmakmı lazım

ve sonunda döşenmiş hali

yorucu oldu ama guzel oldu orjinale yakın olması beni sevindirdi

Barış Aksoy:
Elinize sağlık süper olmuş , bende yapmaı düşünüyorum ama ben bu tavanı nerden çıkartacağım arkda 60 lt lik tank var:(

Hakan Şahin:
Abicim güzel ve zahmetli çalışma olmuş Ellerine sağlık  :teşekkür: :teşekkür:  :nazar: :nazar:

sadık ablak:
süper olmuş ellerine sağlık
resimler için ayrıca teşekkürler  :bravo: :bravo:

Admin:
ellerine sağlık süper olmuş.. ;) ;) ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git