FORUM YÖNETİMİ > Geri Dönüşüm Kutusu

Tempra-Tipo taban halısı

<< < (3/7) > >>

Eren Göktaş:
Bursa bu işlerin kalbidir...Zaten fabrikada bursada ben mail attım,eğer bana bilgi vermezlerse arıyacağım.Arka koltukların altı iğrenç bir görünüm yaratıyor.Yırtık ve rengide solmuş artık benden önceki sahibi içine hiç özen göstermemiş arabanın.Hem ısı hem ses yalıtımlı olan 1cm lik madde var keçe gibi ondanda yapacam,güzel birşey olacak inşallah...

Eren Göktaş:
Bu adamlar canımı çok sıktı,adamları aradım pazarlamanın numarasını verdiler orayı aradım elimizde yok üretimi yok dedi peki madem öyle niye koyuyorsunuz oraya dedim,yüzüme kapandı telfn ben tebrik etmek istiyorum milletimizi kandıran izo-tek e :bravo:

e.gunay:
arkadaşlar dün gittim sordum ankara kazımkarabekirdeki oto ünlüde var fiyatıda 50 tl haftaya gidip alıcam umarım monte ederken sorun çıkmaz

Hakkı Özcan:

--- Alıntı yapılan: e.gunay - 05.Haz.2009 19:17:15 ---arkadaşlar dün gittim sordum ankara kazımkarabekirdeki oto ünlüde var fiyatıda 50 tl haftaya gidip alıcam umarım monte ederken sorun çıkmaz

--- Alıntı sonu ---

Çok teşekkürler  ;) ben site'ye mail attım fiyatı hakkında bilgi için ama gelmedi , 50 tl bence uygun bi rakam , Azcık para ayarlayım kapı döşemeleri ile taban halısını yeniliyecem  :heyyo:

Eyüp Ensar:
gercekten uygun bır fyat bende alabılrm bu kadar uygun oldugu ıcn. bende balkesrde arastrayım nekadar mıs bakalım.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git