TEMPRA TİPO SERVİS > Boya - Kaporta -Cam - İç Aksam

KAPI FİTİLLERİ ' NİN BAKIMI VE YÜKSELTİLMESİ

(1/12) > >>

esen32tr:

Evde olanları yapayım dedim.Sol ön kapıya beyaz oldu. :) Bu arada benim komple conta değiştirmem gerekiyor sanırım.Biraz çeksem kopuyor.Keşke fotoğrafları takarken çekseydim.Sonradan çekilen bu kadar oluyor.İdare edin.. :)

Ferdi Bakış:
özgür arkadaşım işte daha öncede anlatmak istediğim de buydu işte eline sağlık işte budur .montaj esnasında sıvı sabun kullanıldığında daha kolay oluyor.benim aylardır kapılarım bu şekil vede çok memnunum. eskiden içriye biryerlerden toz giriyordu şimdi buda yok şuan çok memnunum .tekrar eline sağlık . :alkış:

Ferdi Bakış:
bu arada bagaj kilidine biraz gresyağ sür çooook yağsız geçen gün benim de yağsızdı resimdede görünüyor ortadaki pim yağsızlıktan aşınmış ve bozuk yolda çok ses yapıyor.geçen hafta kilidide karşılığınıda değştirdim şimdi tık yok..

Ömer Muluk:
hocam ellerinize sağlık, güle güle eskitin  ;)

esen32tr:

--- Alıntı yapılan: bakkal - 13.Mar.2009 01:09:31 ---özgür arkadaşım işte daha öncede anlatmak istediğim de buydu işte eline sağlık işte budur .montaj esnasında sıvı sabun kullanıldığında daha kolay oluyor.benim aylardır kapılarım bu şekil vede çok memnunum. eskiden içriye biryerlerden toz giriyordu şimdi buda yok şuan çok memnunum .tekrar eline sağlık . :alkış:

--- Alıntı sonu ---

Doğru söylüyon, yağlamak lazım.Sıvı sabun kullanmak çok akıllıca olur.En önemli eskisi kadar ses içeriye almıyor.Bunu yeni farkettim.Ayrıca toz olayıda çok doğru.Ben ön konsulu çok sık silemem.Eskiden hemen tozlanırdı, şimdi çok uzun sürede tozlar belli oluyor. :sırıtan:

Ama benim bi sıkıntım var.Aracın arka camı ve üst tavanı çok terleme yapıyor.Bu olay contadan sonra arttı.Sanırım nedeni bu.Arka bagajdaki hava alma yerinide kontrol ettim.Sorun devam ediyor.Arka camları çok az açık bırakıyorum.Yinede oluyor.Özellikle yağışlı günlerde...Kesinlikle su alan bi yer yok.Çözemedim bu işi.En iyisi fotoğraflarla bi konu açayım.Belki aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar vardır... ;(

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git