TEMPRA TİPO SERVİS > Motor Soğutma [ Radyatör ] Sistemi

Radyatör Yedek Su Deposu

<< < (3/5) > >>

Metin Akbey:

--- Alıntı yapılan: akyaz - 06.Ağu.2009 16:46:51 ---arkadaşım sunfix i denesene, motor blok çatlaklarında, güneş enerjisi, şofben tesisatlarında dahi kullanılıyor. max. 7-8 tl.

uygulayacağın yeri alkolle vs ile iyice temizle. sunfix den çıkan sarı ve mavi hamuru elinde yeşil rengi alıncaya kadar yağur ve uygula 3-4 saat bekle.

--- Alıntı sonu ---

akyaz sana katılıyorum. sunfix çok kuvvetli bi yapıştırıcı. hadi oda olmadı diyelim plastik kaynağı yapan yerler var. onlara götür. kesin çözümü sana onlar sunacaklardır.

hkatar:

--- Alıntı yapılan: metin41 - 06.Ağu.2009 20:53:12 ---
--- Alıntı yapılan: akyaz - 06.Ağu.2009 16:46:51 ---arkadaşım sunfix i denesene, motor blok çatlaklarında, güneş enerjisi, şofben tesisatlarında dahi kullanılıyor. max. 7-8 tl.

uygulayacağın yeri alkolle vs ile iyice temizle. sunfix den çıkan sarı ve mavi hamuru elinde yeşil rengi alıncaya kadar yağur ve uygula 3-4 saat bekle.

--- Alıntı sonu ---

akyaz sana katılıyorum. sunfix çok kuvvetli bi yapıştırıcı. hadi oda olmadı diyelim plastik kaynağı yapan yerler var. onlara götür. kesin çözümü sana onlar sunacaklardır.

--- Alıntı sonu ---

abi oda atar ya ben kalıcı bi çözüm istiyorum tabi mümkün olursa

er 23:
arkadaş bu yazıyı önceleri okumuş başıma gelirse diyee korkmuştum neyazıkki, gecenlerde bi baktım arabayı poarkettigim yerde antifirizli su vardı actım kaputu resimdeki aynı yerden delik eyvah dedim sanayiye gittim hic yenisini aramadım daha önce budan dolayı bi araştırma yapmıştım  mmarea brava alfa nın genleşme kabı bize uydugunu gördüm şekil önemli degil cünkü bütün arabalarda degişik bi standardı yok neyse  70 ytleye marea kabıı aldım onlirada verdim taktırdım işlem tamam
mareanın alt su giriş borusu bizimkinden ince usta oraya bi hortum soktu ona uyan onun üstünede bizim altan gelen hortumu bagladı  eskiyerinin hemen yanına camırlugun üzerine tek civatayla tutturduk acsanız aynı orjinal gibi kesinlikle tavsiye ederim hic yapıştırmayla ugraşmadım

er 23:
https://www.kirazcioglu.com/urunler.asp?kategorino=78&altkategorinrs=260 arkadalar bu adresten den marea radyatör ek depo diye arayın karşınıza cıkacak teredüdsüz alın takın

ts-1905:
ben geçenlerde bu kap ile uğraşan bi usta gördüm adam ilk önce japon yapıştırıcısı döktü sonra beklemeden karbonat serpdi döktüğü yere yarım saatte güneşte bırakıp kurumasını bekledi.işi bitincede taktı :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git